Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec

Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Dziewczyna na miesiąc (tom 2) Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
Calendar Girl Volume Two
Emilia Skowrońska
Edipresse
rodzina długi przestępcy buntowniczka pieniądze randki romanse sekrety piękno arystokracja miłość namiętność polityka
Calendar Girl Volume Two
Dziewczyna na miesiąc (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Emilia Skowrońska
Bestsellerowa Autorka New York Times

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Pozycja ni to mnie zachwyciła ni to zanudziła. Jest to przeciętna pozycja, kontynuacja książki, która w jakiś sposób była przyjemna. Co prawda nadal miałam do czynienia ze scenami cy porównaniami, które powodowały, że czułam wewnętrzne zażenowanie, ale było zdecydowanie lepiej.
Akcji było nieco więcej niż w poprzednim tomie, ale czego w sumie mogę się spodziewać po...

Bardzo dobrze się czyta...
Zarywalam noce aby jak najszybciej dowiedzieć się co spotka Mię w kolejnym zleceniu.
Czasem gdy myślimy że chodzi o seks... Tak naprawdę chodzi o to aby być ludzkim dla drugiego człowieka... Bardzo wiele można wtedy z niego wyczytać.

Oto kolejne trzy miesiące niesamowitej podróży Mii, czy dziewczyna zarobi kolejne trzysta tysięcy aby, spłacić swój dług, czy nadal będzie utrzymywać relacje z byłymi klientami... co z kolejnymi klientami jacy oni są, do czego jej potrzebują i co najważniejsze co z jej pierwszym klientem Wesem czy nadal będzie trwała ich "umowa"?
Tego własnie dowiecie się w tej części.
Ja...

Maj- moja najulubieńsza z całej serii ;)
Gorące miesiące, pełne seksu, seksu i może trochę humoru. I jeszcze troche seksu :P

Rewelacja!!!!!!

Mia, cudowna dziewczyna, trafia do kolejnych klientów jako dziewczyna do towarzystwa. Kwiecień - miesiąc w którym wciela się w dziewczynę basebolisty i układa chłopakowi w głowie, Maj - miesiąc w pięknych warunkach na Hawajach, Mia jest modelką strojów kąpielowych - poznaje Taia kolegę modela.. Model w każdym calu aż pikantnie sie zrobiło.. tam też Mia pomaga odnaleźć...

Poziom podobny jak w tomie pierwszym. Niewymagająca, lekka rozrywka.

Książka pisana na tą samą nutę co poprzednia. W tej na szczęście było tylko jedno porównanie to istniejącej gwiazdy. W poprzedniej części był klon Bena Afflecka i Sylvestra Stallone, a tu był klon The Rocka - i już nie mogłam inaczej wyobrazić sobie Taia - seksownego Samoańczyka. Ale od początku. Kwiecień był miesiącem swatania i zmiany nieokrzesanego baseballisty Masona w...

„Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec” to drugi tom Calendar Girl o zmaganiach Mii w spłaceniu długów ojca i zapewnieniu siostrze odpowiednich warunków do nauki. Książka skonstruowana jest w dokładnie taki sam sposób jak poprzednia, czyli każdy miesiąc o innym kliencie.

Kwiecień był niezłym wyzwaniem dla Mii. Trafiła na trochę nieokrzesanego i gburowatego sportowca...

Dyskusje

• 2018