Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec

Okładka książki Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec
Audrey Carlan Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Dziewczyna na miesiąc (tom 2) Seria: Bestsellerowa Autorka New York Times literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dziewczyna na miesiąc (tom 2)
Bestsellerowa Autorka New York Times
Calendar Girl Volume Two
Edipresse
2017-04-11
2017-04-11
Emilia Skowrońska
rodzina długi przestępcy buntowniczka pieniądze randki romanse sekrety piękno arystokracja miłość namiętność polityka

Kolejne świetne przygody głównej bohaterki. Mia nadal kocha swojego pierwszego klienta. w tym tomie jednak spotyka różnych mężczyzn. Zaskakujące zakończenie.

Poznajemy kolejne ciekawe i burzliwe miesiące Mii. Wciąż szuka miłości i swego miejsca na świecie.

1922

75/2021

Seria Dziewczyna na miesiąc tom 2

Dziewczyna uzależniona od seksu, która z każdym hetero jakiego spotka ma relacje intymne. Każdego kocha. Trochę to takie dziecinne zachowanie.

Kolejne miasta🏙️, kolejni klienci🤝 i kolejne powody🤷dla których Mia jest zatrudniana.

Nie mogę powiedzieć że w tej części działo się coś niesamowitego😱, niezwykłego✨ i niespotykanego.🤯 To po prostu kolejne znajomości🙋 które nawiązuje dziewczyna, ale jak się okazuje nie zawsze kończą się one przyjazne 🚫👫.

Dowiedziałam się jednak że w następnej książce dzieje się coś bardzo...

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Pozycja ni to mnie zachwyciła ni to zanudziła. Jest to przeciętna pozycja, kontynuacja książki, która w jakiś sposób była przyjemna. Co prawda nadal miałam do czynienia ze scenami cy porównaniami, które powodowały, że czułam wewnętrzne zażenowanie, ale było zdecydowanie lepiej.
Akcji było nieco więcej niż w poprzednim tomie, ale czego w sumie mogę się spodziewać po...

Bardzo dobrze się czyta...
Zarywalam noce aby jak najszybciej dowiedzieć się co spotka Mię w kolejnym zleceniu.
Czasem gdy myślimy że chodzi o seks... Tak naprawdę chodzi o to aby być ludzkim dla drugiego człowieka... Bardzo wiele można wtedy z niego wyczytać.

Oto kolejne trzy miesiące niesamowitej podróży Mii, czy dziewczyna zarobi kolejne trzysta tysięcy aby, spłacić swój dług, czy nadal będzie utrzymywać relacje z byłymi klientami... co z kolejnymi klientami jacy oni są, do czego jej potrzebują i co najważniejsze co z jej pierwszym klientem Wesem czy nadal będzie trwała ich "umowa"?
Tego własnie dowiecie się w tej części.
Ja...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Maj- moja najulubieńsza z całej serii ;)
Gorące miesiące, pełne seksu, seksu i może trochę humoru. I jeszcze troche seksu :P

Rewelacja!!!!!!

• 2018