Miłość ponad wszystko

Wydawnictwo: BIS
Love for All Time
83-89685-85-X
miłość, marzenia, rozsądek

Jest koniec XVI wieku. Królowa Elżbieta postanawia ożenić przystojnego Conna O?Malleya, hulakę i lekkoducha, ze swoją ? na pierwszy rzut oka niepozorną - dwórką Aidan, co jest spełnieniem jej najskrytszych marzeń. To, co początkowo zapowiadało się na małżeństwo z rozsądku, zamienia się w namiętny związek, pełen miłości i oddania. Dzięki temu młodzi małżonkowie mogą przetrwać wszystko, co przyniesie im los. A przyniesie im niemało dramatycznych zdarzeń. Między innymi porwanie, morderstwo, zdradę ze strony rodziny, a także zaprowadzi Aidan do haremu tureckiego sułtana?

grażyna | 2012-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 2010 rok

"Jest koniec XVI wieku. Królowa Elżbieta postanawia ożenić przystojnego Conna O'Malleya, hulakę i lekkoducha, ze swoją - na pierwszy rzut oka niepozorną - dwórką Aidan, co jest spełnieniem jej najskrytszych marzeń. To, co początkowo zapowiadało się na małżeństwo z rozsądku, zmienia się w namiętny związek, pełen miłości i oddania. Dzięki temu młodzi małżonkowie mogą przetrwać wszystko, co przyniesie im los." - opis z okładki

Ania_W | 2015-11-15
Na półkach: 2016, Przeczytane