Bliźniacy

83-89685-68-X
romans
typ
papier
5,66 (53 ocen i 7 opinii)

Opis książki

Anglia, rok 1830. Bliźniacy - Jason i James Sherbrooke’owie - są podobni jak dwie krople wody, ale różnią się charakterami. James, rozsądny i zrównoważony – jako starszy – jest dziedzicem rodowej fortuny. Jego serce od lat należy do Corrie, dziewczyny z sąsiedztwa, którą zna od urodzenia. Zanim zrozumieją, że są dla siebie stworzeni, i że się kochają, doświadczą wielu zabawnych i dramatycznych przygód. Towarzyszyć im będzie także niepokój o rodzinę Jamesa, której zagraża tajemniczy i nieobliczalny morderca.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Kolejna książka z cyklu panna młoda. opowiada o losach Jamesa i jego szalonej wybrance, poza tym nie brakuje dreszczyku emocji z wątkiem "kryminalnym". Polecam serdecznie, nie są to książki przy których będziemy się nudzili. :)

Iga | 2010-09-30
Na półkach: Przeczytane, 2009
Przeczytana: 19 listopada 2009

Nie jest to moja ulubiona książka, właściwie to zapamiętałam ją, bo skończyłam czytać wchodząc na Torwar przed koncertem Placebo. No ale w miarę przyjemna lektura, nie mam jej raczej nic do zarzucenia. Fabuła jest okay, chociaż z początku mnie trochę odpychała.

| 2012-07-23

Powieść praktycznie na jeden wieczór albo półtora, czyta się ją szybko. Chociaż jest to literatura lekka, jeden plus mogę jej przyznać - jest naprawdę zabawna, bo czyta się ją z przyjemnością. Na poprawę nastroju w sam raz :)

Joanna | 2015-04-07
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Książka pisana z poczuciem humoru :)

Kasia | 2011-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Trochę zakręcona akcja, nie można się w pierwszej chwili połapać o co chodzi. Czytałam lepsze książki tej autorki, choć tą też da się przeczytać w napięciu.

ladygreen | 2011-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2011

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Małgorzata | 2011-05-16

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

Lonka | 2015-04-01

Kalendarium literackie
  • Lisa Unger
    45. rocznica
    urodzin
    Ilu ludzi troszczy się o was tak naprawdę? I nie chodzi mi o tych, z którymi miło jest przebywać, a także nie o tych, których kochacie i którym wierzycie. Ale ludzi, którzy dobrze się czują, kiedy jesteście szczęśliwi i odnosicie sukcesy, a źle, kiedy wam się nie układa, albo przechodzicie trudny ok... pokaż więcej
  • Tadeusz Słobodzianek
    60. rocznica
  • Ron McLarty
    68. rocznica
    urodzin
    Ludzie, których kochasz, potrafią cię podnieść na duchu i potrafią zamącić ci w głowie. Rozumienie ich nie wydaje się takie ważne, kiedy są w twoich myślach. To dlatego miłość powinna być łatwa.
  • Alfred Elton van Vogt
    79. rocznica
  • Ludwig Wittgenstein
    126. rocznica
    urodzin
    Granice naszego języka oznaczają granice naszego świata.
  • Sławomir Łubiński
    81. rocznica
  • Morris West
    99. rocznica
    urodzin
    Samotność to nic nowego. Prędzej czy później dotyka każdego z nas. Umierają przyjaciele, członkowie naszych rodzin, kochankowie i mężowie także.
  • Hubert Selby
    11. rocznica
    śmierci
    Zaraz! Boże wszechmogący wygląda na to że całe dotychczasowe życie upłynęło jej na czekaniu. Czekaniu na co???? Czekaniu na to by zacząć żyć. Tak, zgadza się, czekała na to by zacząć żyć. (...) Wszystko co robiła było jedynie próbą generalną przed życiem.
  • Bjørnstjerne Bjørnson
    105. rocznica