Okładka książki Bliźniacy

83-89685-68-X
romans
typ
papier
5.51 (43 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Anglia, rok 1830. Bliźniacy - Jason i James Sherbrooke’owie - są podobni jak dwie krople wody, ale różnią się charakterami. James, rozsądny i zrównoważony – jako starszy – jest dziedzicem rodowej fortuny. Jego serce od lat należy do Corrie, dziewczyny z sąsiedztwa, którą zna od urodzenia. Zanim zrozumieją, że są dla siebie stworzeni, i że się kochają, doświadczą wielu zabawnych i dramatycznych przygód. Towarzyszyć im będzie także niepokój o rodzinę Jamesa, której zagraża tajemniczy i nieobliczalny morderca.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-25
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Kolejna książka z cyklu panna młoda. opowiada o losach Jamesa i jego szalonej wybrance, poza tym nie brakuje dreszczyku emocji z wątkiem "kryminalnym". Polecam serdecznie, nie są to książki przy których będziemy się nudzili. :)

Iga | 2010-09-30
Na półkach: 2009, Przeczytane
Przeczytana: 19 listopada 2009

Nie jest to moja ulubiona książka, właściwie to zapamiętałam ją, bo skończyłam czytać wchodząc na Torwar przed koncertem Placebo. No ale w miarę przyjemna lektura, nie mam jej raczej nic do zarzucenia. Fabuła jest okay, chociaż z początku mnie trochę odpychała.

| 2012-07-23

Powieść praktycznie na jeden wieczór albo półtora, czyta się ją szybko. Chociaż jest to literatura lekka, jeden plus mogę jej przyznać - jest naprawdę zabawna, bo czyta się ją z przyjemnością. Na poprawę nastroju w sam raz :)

Kasia | 2011-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Trochę zakręcona akcja, nie można się w pierwszej chwili połapać o co chodzi. Czytałam lepsze książki tej autorki, choć tą też da się przeczytać w napięciu.

ladygreen | 2011-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2011

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Małgorzata | 2011-05-16

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

Tusia3010 | 2014-07-23

Kalendarium literackie
  • Piotr Rowicki
    39. rocznica
    urodzin
    A może rzeczywiście stwórca położył się i zasnął?
    Może jest tak, że każdy ma swojego boga i mój od miesiąca drzemie. Zdaje mu się, że ledwo głowę przyłożył do poduszki. Wstawaj! Gdziekolwiek jesteś. Nie może tak być, tak dalej być nie może.
  • Donna Leon
    72. rocznica
    urodzin
    Zawsze bałem się ludzi, którzy w swoim mniemaniu posiedli prawdę. Są gotowi zrobić wszystko, nawet pozmieniać fakty i tak je wymodelować, by do niej pasowały.
  • Maurice Maeterlinck
    152. rocznica
    urodzin
    Każda bowiem ich czynność wiąże się nierozerwalnie z błękitem nieba, z rozkwitem łąk, pól i lasów, z najrozkoszniejszą porą w ciągu całego roku.Pszczoły to dusza, dusza lata, to zegar znaczący okres dosytu i bujności życia, to skrzydło polatującej woni, to samoświadomość promieni słońca, to pobrzęk... pokaż więcej
  • Michael Jackson
    56. rocznica
    urodzin
    Sukces zawsze przynosi uczucie osamotnienia. To prawda. Ludzie myślą, że jesteś szczęśliwy, że masz wszystko. Myślą, że możesz pojechać, gdzie chcesz i robić to, na co masz ochotę, ale w tym tkwi sedno sprawy. Człowiek tęskni za czymś co miałoby prawdziwą wartość.
  • Nancy Holder
    61. rocznica
    urodzin
    -Przyjaciele chcą nam pomóc wydostać się z Francji! Stworzymy nowe Zgromadzenie, najdroższy, oparte na świetle, zapomnimy o okropnościach, które czyniły nasze rodziny-mówiąc to poczuła,że jej zęby chwieją się w dziąsłach.-Morderczyni!-ryknął na nią wściekle- Zdrajczyni!.
  • Isayama Hajime
    28. rocznica
    urodzin
    Tego dnia ludzkość przypomniała sobie strach, kiedy to "oni" rządzili światem. Upokorzenie... Życia w klatce...
  • Mary Norton
    22. rocznica