Bliźniacy

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Wydawnictwo: BIS
The Sherbrooke Twins
83-89685-68-X

Anglia, rok 1830. Bliźniacy - Jason i James Sherbrooke’owie - są podobni jak dwie krople wody, ale różnią się charakterami. James, rozsądny i zrównoważony – jako starszy – jest dziedzicem rodowej fortuny. Jego serce od lat należy do Corrie, dziewczyny z sąsiedztwa, którą zna od urodzenia. Zanim zrozumieją, że są dla siebie stworzeni, i że się kochają, doświadczą wielu zabawnych i dramatycznych przygód. Towarzyszyć im będzie także niepokój o rodzinę Jamesa, której zagraża tajemniczy i nieobliczalny morderca.

zabielka | 2014-08-25
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Kolejna książka z cyklu panna młoda. opowiada o losach Jamesa i jego szalonej wybrance, poza tym nie brakuje dreszczyku emocji z wątkiem "kryminalnym". Polecam serdecznie, nie są to książki przy których będziemy się nudzili. :)

Iga | 2010-09-30
Na półkach: Przeczytane, 2009
Przeczytana: 19 listopada 2009

Nie jest to moja ulubiona książka, właściwie to zapamiętałam ją, bo skończyłam czytać wchodząc na Torwar przed koncertem Placebo. No ale w miarę przyjemna lektura, nie mam jej raczej nic do zarzucenia. Fabuła jest okay, chociaż z początku mnie trochę odpychała.

grace | 2016-09-04

Zabawny romans przedstawiający historię Jamesa Sherbrook i Corrie. Na plus, że bohaterka nie wzdycha do ukochanego tylko bierze sprawy w swoje ręce. Wartka akcja, zabawne sceny, dobrze się czytało, Z chęcią przeczytam o przygodach drugiego brata Jasona.

Joanna | 2015-04-07
Przeczytana: 08 kwietnia 2015

Książka pisana z poczuciem humoru :)

| 2012-07-23

Powieść praktycznie na jeden wieczór albo półtora, czyta się ją szybko. Chociaż jest to literatura lekka, jeden plus mogę jej przyznać - jest naprawdę zabawna, bo czyta się ją z przyjemnością. Na poprawę nastroju w sam raz :)

sigma122 | 2016-08-30
Przeczytana: styczeń 2009

Bardzo fajna pozycja na jesienne/zimowe wieczory. Wartka wciągająca akcja, chociaż nie jest to moja ulubiona pozycja tej autorki, to ją polecam. Miłe i przyjemne czytadełko.

Kasia W-ka | 2011-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Trochę zakręcona akcja, nie można się w pierwszej chwili połapać o co chodzi. Czytałam lepsze książki tej autorki, choć tą też da się przeczytać w napięciu.

ladygreen | 2011-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2011

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Małgorzata | 2011-05-16

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

LiaMort | 2016-04-22