Lubimyczytać.pl to:

83-89685-68-X
romans
typ
papier
5.39 (38 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Anglia, rok 1830. Bliźniacy - Jason i James Sherbrooke’owie - są podobni jak dwie krople wody, ale różnią się charakterami. James, rozsądny i zrównoważony – jako starszy – jest dziedzicem rodowej fortuny. Jego serce od lat należy do Corrie, dziewczyny z sąsiedztwa, którą zna od urodzenia. Zanim zrozumieją, że są dla siebie stworzeni, i że się kochają, doświadczą wielu zabawnych i dramatycznych przygód. Towarzyszyć im będzie także niepokój o rodzinę Jamesa, której zagraża tajemniczy i nieobliczalny morderca.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Iga | 2010-09-30
Na półkach: 2009, Przeczytane
Przeczytana: 19 listopada 2009

Nie jest to moja ulubiona książka, właściwie to zapamiętałam ją, bo skończyłam czytać wchodząc na Torwar przed koncertem Placebo. No ale w miarę przyjemna lektura, nie mam jej raczej nic do zarzucenia. Fabuła jest okay, chociaż z początku mnie trochę odpychała.

| 2012-07-23

Powieść praktycznie na jeden wieczór albo półtora, czyta się ją szybko. Chociaż jest to literatura lekka, jeden plus mogę jej przyznać - jest naprawdę zabawna, bo czyta się ją z przyjemnością. Na poprawę nastroju w sam raz :)

Kasia | 2011-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Trochę zakręcona akcja, nie można się w pierwszej chwili połapać o co chodzi. Czytałam lepsze książki tej autorki, choć tą też da się przeczytać w napięciu.

ladygreen | 2011-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2011

Dosyć zabawna ale szybko wyleciała z pamięci po przeczytaniu.

Małgorzata | 2011-05-16

Dawno temu już to czytalam,niezła,choć nie najlepsza.

dominika_76 | 2014-01-27
Emilia | 2013-11-09