Przewrotny kusiciel

Cykl: Bedwynowie (tom 6) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Slightly tempted
uczucia

Jest młoda. Czarująca. I na wydaniu. Lady Morgan to idealna kandydatka dla księcia Rosthorn. Oczywiście małżeństwo jest ostatnią rzeczą, o jakiej myśli największy uwodziciel Londynu. Ma inny cel: chce zszargać reputację dziewczyny, szukając pomsty. Lecz piękna Morgan zna jego niecne intencje. I wie, jak zniweczyć misterną intrygę uknutą przez przewrotnego kusiciela...

wiejskifilozof | 2011-11-10

Co z tego,że dla kobiet .Ale fajna była .

wiola | 2014-11-02

Spodziewałam się większego ŁAŁ ale się pomyliłam historia dość przeciętna można przewidzieć bieg wypadków. Na pewno czyta się lekko i szybko, a to duży plus.

Monique | 2012-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2012

To nie jest typowy romans historyczny, gdzie większość akcji to flirt i bale. Nietypowy jest wątek bitwy pod Waterloo oraz to, że do końca nie wiadomo, co zrobią bohaterowie (którzy są wspaniali!), jaką decyzję podejmą. I uwielbiam słowo "chérie" ;)

książek: 2034
bookish | 2014-09-22
Przeczytana: 22 września 2014

całkiem inny ten romans od tradycyjnych romansów historycznych. przede wszystkim nie ma tu ciągłego flirtu i tak naprawdę nie nudzi się słownymi potyczkami samych zainteresowanych, wręcz przeciwnie poruszony jest tu często wątek militarny, co mnie zaskoczyło, że wspomniano o walkach samego Napoleona, co więcej, główni bohaterowie są inni, tak zadziwiająco. co mogę więcej dodać? rozmowy prowadzone przez główną parę nie są płytkie, co więcej zmuszają do tego, aby się zastanowić, ponieważ mają bardzo specyficzne podejście do spraw miłości, walki na froncie, oddania, ale również nie mogło obejść się bez intryg. jest to idealna kombinacja.

Alicja | 2012-03-03
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 03 marca 2012

Piękna i zadziwiająco bystra Lady Morgan poznaje starszego od niej 12 lat mężczyznę, który jest nią bardzo zainteresowany. Romans historyczny, w którym jest trochę akcji i niepewności. Zakończenie wcale nie jest wcale takie oczywiste, a książki nie możesz nie dokończyć- bo przecież chcesz poznać zakończenie.

Jest to pozycja ciekawa, ale nie najciekawsza z gatunku romansów historycznych, które miałam okazje czytać. Jedno jest pewne "chérie" zawsze będzie mi się przyjemnie kojarzyło.

Kyouri | 2011-09-30
Przeczytana: 07 września 2011

Spodobał mi się klimat zagrożenia toczącą się coraz bliżej wojną. Zwykle w takich książkach jest miejsce tylko na flirty w salonach. Poza tym nie sposób polubić Morgan, kolejnej wspaniałej postaci z rodzeństwa Bedwynów.
To już szósty tom całego cyklu.

Dominique | 2016-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Tom szósty za mną. Książka całkiem niezła, na pewno lepsza od poprzedniej części, lecz znów nie najlepsza. Morgan - bardzo sympatyczna postać. Polubiłam jej dojrzałość i inteligencję. Gervase - no cóż, kolejny raz autorka powieliła cechy charakteru i znowu mamy wiecznie rozbawionego, lekceważącego, kpiącego, cynicznego księcia. A znamy to już z tomu piątego. Lecz Gervase'a polubiłam nieco bardziej od Josha. Dzięki motywowi zemsty myślałam, że będzie ciekawie. I było do czasu... A mianowicie do momentu, gdy Morgan dowiaduje się prawdy i próbuje zemścić się na ukochanym, doprowadzając do tego, aby się w niej zakochał. Następnie zamiast wyszukanej zemsty zranionej kobiety, autorka serwuje nam słodkie rozmowy między bohaterami, żarciki, przekomarzania i w końcu seks. Doprawdy, gdyby nie rozmyślania Morgan o tym, jak bardzo jest zraniona, nie domyśliłabym się, że naprawdę tak jest. Jak na okrutnego łotra, który wykorzystał i zranił kobietę, którą ponoć kochał, Gervase nie wydawał się...

Ewelynn | 2014-09-25
Przeczytana: 25 września 2014

Jest to najlepsza jak do tej pory książka z tej serii a zostały mi jeszcze dwie ostatnie. Wątek jest ciekawy i zawiera troszkę większa głębie niż zwykły romans. Książka należy do tych przy których trzeba troszkę się skupić a nie jak zwykle przy romansie tylko przelecieć wzrokiem. Bohaterka to miła, ładna ale zarazem tez inteligentna dziewczyna która znalazła się sama daleko od rodziny a nawet i kraju w trudnej emocjonalnie sytuacji. Bohater to odtrącony przez rodzinę i zraniony tym emocjonalnie mężczyzna przebywający na wygnaniu od 9 lat. Uwielbiałam wszystkie francuskie słowa jakie padły z jego ust i ten akcent.
Książka należy do tych gdzie nie przewidzisz jak potoczy się akcja już na samym początku. Dialogi są ciekawe i nie banalne jak to jest w zwyczaju. Osobiście polecam jej przeczytanie kiedyś pewnie jeszcze do niej wrócę.

eve | 2015-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2014

Morgan najmłodsza siostra księcia Bewcastla wkracza w dorosłe życie. Jest ona specyficzną dziewczyną, która w życiu aby osiągnąć cel potrafi się rozpychać się łokciami. Wikła się w krótkim czasie w aferę z księciem Rosthornem, który chcąc zemścić się nad Bewcastlem wykorzystuje dziewczynę by sprawić ból księciu. Książkę czyta się dobrze a rozwiązanie jak zwykle nie jest do przewidzenia choć zakończenie książki przewidywalne.

AnnaMaria | 2016-01-13

Bardzo przypadli mi do gustu głowni bohaterowie. Świetny romans historyczny.