Nie pozwól mi odejść

Okładka książki Nie pozwól mi odejść Abbi Glines
Okładka książki Nie pozwól mi odejść
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 12) literatura obyczajowa, romans
Rosemary Beach (tom 12)
The Best Goodbye
Pascal
2017-01-11
2017-01-11
2015-12-01

Jest mi smutno bo żegnam się z Rosemary Bleach....

Jest mi smutno bo żegnam się z Rosemary Bleach....

Potwornie nudna, niby dzieje się jakaś akcja ale wszystkie książki tej autorki wyglądają jak kopia poprzedniej.

Nie przepadam za książkami tej autorki, ani za stylem jej pisania, bo nie znalazłam w jej twórczości jeszcze nic co by mnie porwało. Jak dla mnie wszystkie jej książki są do siebie podobne.

Z tą książką było mi mniej lub bardziej po drodze ale dobrnęłam do końca. Ani mnie zachwyciła ani rozczarowała.

Płatny zabójca i niewinna dziewczyna. Czy mają szasnę na miłość?
Przez ostatnie dziesięć lat życia River Captain pracował dla tajemniczego szefa mafii . Ma jednak dość ! Postanawia otworzyć niewielki bar. Przeszkodą w spełnieniu marzeń są nawracające koszmary z dzieciństwa. Dlaczego na widok Rose znowu śni o swojej pierwszej miłości, Addy? Śmierć zabrała ją przecież na zawsze.
Najlepszym przyjacielem Rose z dzieciństwa było River. Tęskniła za nim przez ostatnich dziewięć lat, ale pełnego ciepła, dobrego chłopca, gotowego obronić ją przed całym złem świata już nie ma. Jego miejsce zajął nieczuły Captain. Rose ma wątpliwości, czy w jej życiu, ale przede wszystkim, w życiu jej córki, jest miejsce dla takiego człowieka...
Co kryje przeszłość Rose i Captaina?
Czy czeka ich wspólna przyszłość?

Płatny zabójca i niewinna dziewczyna. Czy mają szasnę na miłość?

Kolejna świetna książka Abbi Glines. Ten wątek z płatnym mordercą ciekawy ale jak dla mnie autorka mogła go bardziej rozwinąć. Minusem jest to, że książka jest krótka. Szkoda, że Abbi Glines nie podzieliła historii Addy i Rivera na dwie części tak jak w przypadku innych postaci.

Kolejna świetna książka z serii.
Wciąga i wzrusza.
Polecam

Kolejna świetna książka z serii.
Wciąga i wzrusza.
Polecam

Ta historia jest drugą z serii o jeszcze jednej szansie. Tym razem Captain i Rose/Abby ją dostają. Kiedyś najlepsi przyjaciele. Teraz nieznajomi, którzy poznają się po 10 latach. To książka o stracie, egoizmie dorosłych, rozpaczy i poszukiwaniu rozproszeń. Jest w niej też niebezpieczny akcent, ponieważ bohater pracował dla środowiska przestępczego, z którego teraz chce wyjść. A my wiemy, że to nie jest łatwe...

Kolejna ciekawa i wciągająca książka z tej serii. Chociaż oczywiście dramatów nie mogło i w tej części zabraknąć ;)

Bardzo fajna historia .

Bardzo fajna historia .

Uwielbiam autorkę. Chociaż wszystkie książki z cyklu są do siebie bardzo podobne, jest w nich coś wciągającego, ze człowiek nie jest w stanie jej odłożyć

• 2017
  • Romans