Zgłosuj na książki roku 2017

Słodkie więzy

Cykl: Słodkie opętanie (tom 2)
Wydawnictwo: Pascal
Sweet Possession
ew_cia

Dylan Sparks i Reese Carroll mają zaszczyt zaprosić... Bezczelna dziewczyna, która piecze najlepsze babeczki na świecie. Podniecający, czasem nieco zaborczy księgowy. I szybki seks, który zmienił ich życie na zawsze. Do ślubu Dylan i Reese'a zostało już tylko dziesięć dni. Gorączkowe przygotowania, natrętne matki, przyciasna suknia i niechciany adorator. Narzeczeni mają teraz sporo na głowie... Ale mają też siebie. I bliskość, którą nigdy się nasycą. Czy uda im się zorganizować wesele i nie zwariować? Co jeszcze stanie im na przeszkodzie, zanim powiedzą sobie wymarzone "tak"?

źródło opisu: pascal.pl

źródło okładki: pascal.pl

Marianna | 2017-05-03
Przeczytana: 03 maja 2017

Słodko namiętna opowieść, napisana lekkim stylem, czyta się szybko - ja przeczytałam ją w jeden wieczór. Na chwilę odprężenia jak znalazł. Ogólnie może być. Ja oceniam ją na 6. Polecam.

Kamila | 2017-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2017

Jak dotrwać do własnego ślubu i nie zwariować ?:)
Narzeczonym zostało tylko 10 dni do ślubu i pełno spraw na głowie. Narzucające się matki, niechciany adorator oraz przyciasna suknia :) Oraz te czekoladowe babeczki 😍 A w tym wszystkim kilkoro super przyjaciół służących zawsze pomocą . Super zabawna powieść o młodych ludziach ich codzienności, przygodach i wielkiej namiętności. Lekka książka na wieczor która może nie jest ideałem ale poprawia humor.

Sherry | 2016-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2016

ZANIM NASTĄPI HAPPY END...

Dylan i Reese poznali się przez przypadek, przypadkowo też - ich znajomość rozpoczęła się od szybkiego numerka w toalecie. Czy którekolwiek z nich przypuszczało, że relacja oparta na seksie przerodzi się w coś więcej, a sami staną się dla siebie nawzajem tak potrzebni jak powietrze? Nie, nie bardzo. W "Słodkich więzach" będziemy towarzyszyć im na ostatniej prostej do ich - miejmy nadzieję - szczęśliwego zakończenia...

J. Daniels tworząc historię Dylan i Reese'a, nie próbowała stworzyć czegoś wyjątkowo głębokiego, czy nieprzewidywalnego. Jej celem musiało być po prostu wylanie swoich fantazji, a także romantycznych mrzonek na papier, a tym samym zagwarantowanie czytelnikowi lektury, która będzie pikantna i słodka równocześnie, która stanie się dla niego przyjemną rozrywką i powieścią przy której bez obaw, będzie mógł się oderwać od codziennych trosk. I w gruncie rzeczy - sequel trylogii spełnił swoje zadanie znakomicie.

O ile pierwszy tom wydawał mi się...

KobieceRecenzje365 | 2016-11-23

Miłość słodka jak babeczka!

Każdy kto czytał wcześniejszą część tego cyklu, ten wie, że związek Dylan oraz Reese'a zaczął się od ich seksualnej przygody na weselu jej byłego chłopaka. Od tamtej pory oboje nie mogli o sobie zapomnieć, a pożądanie zamieniło się w szczere i trwałe uczucie, czyli miłość. Teraz ta dwójka planuje ślub, który ma się odbyć już za dziesięć dni. Gorączkowe przygotowania, natrętne matki, przyciasna suknia i niechciany adorator. Narzeczeni mają teraz sporo na głowie. Czy przedweselna gorączka doprowadzi ich do szaleństwa? Czy coś lub ktoś stanie im na drodze do szczęścia? Przekonajcie się sami.

„Słodkie więzy” to gorący erotyk. Scen seksu jest naprawdę bardzo dużo. Autorka poświęciła im wiele uwagi, są bardzo dopracowane, rozbudowane i niejednokrotnie doprowadzały moją krew do wrzenia. Autorka w tych scenach zawarła wszystko – namiętność, pożądanie, oddanie, zaufanie, ale przede wszystkim pokazała mi MIŁOŚĆ pomiędzy bohaterami.

Książka jest także pełna...

BAKA | 2017-09-16
Przeczytana: 16 września 2017

Jeśli chodzi o pozytywy to całkiem fajny był ostatni rozdział opowiedziany z perspektywy Reese'a - takie idealne zakończenie.
Jednak całość czytało mi się dość opornie. To ciągłe gadanie o tym jak oni siebie pragną i że nigdy się to nie zmieni, jak Dylan zachwyca się sylwetką Reesa'a i nim ogólnie, też ich charaktery ostatecznie mnie nie zachwyciły (postaci poboczne są całkiem ok). Dobrze, że pojawiła się tu Brook, dodała trochę świeżego powiewu.
Ogólnie: Było tak idealnie, że aż mnie to zmęczyło.

Dominika Szałomska | 2017-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2017, Ebook
Przeczytana: 05 lutego 2017

Uwielbiam tę książkę i tę serię. Jeśli chodzi o fabułę to raczej zwykły romans z pikantną doza scen erotycznych. Jednak mnie najbardziej spodobali się bohaterzy, którzy są wyraziści i prze zabawni, zdarzało się, że śmiałam się w głos. Polecam i uwielbiam, nie mogę się doczekać czy będzie tego jakaś kontynuacja, ani tego aż przeczytam inne książki tej autorki.
dominika-szalomska.blogspot.com

Patrycja | 2017-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2017

Moim zdaniem ta część nie zasługuje na miani tomu II, ponieważ jest raczej uzupełnieniem poprzedniej części. W tej części wszystko jest słodkie, kochane i piękne. Cały czas czytamy jak głowi bohaterowie się kochają, jak bardzo nie mogą się doczekać ślubu oraz oczywiście sceny erotyczne. Zawsze lubię kończyć serie które zaczynam dlatego wzięłam się za tę część, a niestety momentami przerzucałam strony i mimo tego, że czegoś nie doczytałam wiedziałam co się dzieje i jak to się skończy. Autorka chciała urozmaicić akcję przez wprowadzenie prześladowcy, który miał podnieść napięcie i gdyby nie ta delikatna wstawka, cała książka byłaby jednym wielkim opisem happy end-u, epilogiem, który jest osobnym tomem. Poprzednią część dość łatwo się czytało, mimo przewidywalności można było trochę zatracić się w innym świecie, jednak zupełnie inaczej wygląda sprawa z tą częścią, momentami miałam problemy żeby się skoncentrować, książka nudziła. Napisanie, że jest przewidywalna to jest...

AdaJa | 2017-05-08
Na półkach: Przeczytane, II część, 2017, 06/10
Przeczytana: 08 maja 2017

Rzadko czytam tak przesłodzone książki, ponieważ nie przepadam za romansami, bo w 95% przypadków mają happy endy, które są zbyt przewidywalne. Jednak mimo to ta książka jest warta przeczytania, chociażby dlatego, że jest pełna humoru i dzięki niej bardzo łatwo jest się odstresować. Połyka się się w kilka godzin i stanowi przyjemną odskocznię od życia codziennego. Tak samo jak pierwsza część nie jest to powieść wysokich lotów, ale wciąga, choć język w niej użyty pozostawia wiele do życzenia. Na pewno też zabiorę się za trzecią część, pomimo tego, że nie jest ona stricte związana z Dylan i Reesem, których polubiłam.

marcHewka | 2017-02-04

Dalsze losy Dylan i Reese’a oraz ich przyjaciół.

To miał być tylko jeden raz – szybki numerek z nieznajomym na przyjęciu weselnym eks chłopaka. Niestety, czasami najprostsze plany bierze w łeb. Niestety? :)

Dylan i Reese nie mogą się doczekać dnia swojego ślubu. Ostatnie dwa tygodnie przygotowań są chyba najgorsze. A problemów jest coraz więcej – nadgorliwe matki, niespodziewana ciąża, nachalny adorator i przyciasna suknia.

Miłość, przyjaźń, łzy i duuużo słodkiego :)

Książka bardzo lekka, zabawna i wzruszająca.
Idealna na leniwy wieczór.
Utrzymany poziom pierwszej części – niecierpliwie czekam na następną :)

Ania | 2017-04-09

o wiele lepsza od 1 części. Może dlatego, że bohaterowie mniej zajmują się seksem a więcej sobą i jest dużo humorostycznych scen. Plus Joey i Brooke. Więcej humoru to jest to! Chociaż przy końcu odpuścili i znowu było tak sobie.