Gorące noce

Cykl: Newlywed Games (tom 1) | Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
From ex to eternity
romans

Keith kochał tymczasowość. Zawsze czekał podekscytowany na kolejne wyzwanie, nigdzie nie zagrzewał miejsca. Cara była zmysłowa i podniecająca, miała jednak inne pragnienia i oczekiwania. Co taki facet jak on mógłby jej zaofiarować? Nic. On w rozjazdach, ona w domu? Nie miał doświadczenia w budowaniu związków, zawsze wolał być sam. Tak było łatwiej. Dobrze, że od początku zakładał, że to będzie tylko wakacyjny seks. Tylko dlaczego wspomnienie gorących nocy z Carą go nie opuszcza?

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl