Stacja kontroli chaosu

Osobisty rozrachunek autorki z gatunkiem, określenie, co jest w nim wielkie, a co pospolite. To raport ze stacji badawczej i próba podporządkowania zagrażającego nam zewsząd chaosu. Nieodzowna lektura dla zwolenników fantastyki, zarówno tej klasycznej o racjonalnych podstawach, jak i awangardowej, penetrującej mroczne zakamarki ludzkiej jaźni.

Łukasz | 2010-09-30
Przeczytana: 30 września 2010

Żenada, stek bzdur...
Autorka książki we wspaniały sposób ukazuje nie dość, że swój brak pojęcia o temacie o ktorym pisze, to na dodatek o literaturze angielskiej, z której to ponoć ma doktorat.
Książka aż tonie w błędach rzeczowych, braku rzetelnej informacji oraz potworach językowych. Na dodatek wywiady zawarte na końcu książki świadczą o tym, że autorka chyba nie miała pojęcia co w książce chce zawrzeć.
Odradzam wszystkim. Szkoda pieniędzy.

Gwyn | 2011-06-29
Przeczytana: 2011 rok

Autorka mieni się anglistką, ale jej wiedza w tym zakresie woła o pomstę do nieba. Fatalnie napisany i zedytowany stek bzdur.

| 2011-07-20
jc2aw78 | 2016-07-22