Silna grupa ze śmietnika

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Silna grupa ze śmietnika
Ella

Książka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym opowiadająca o drugim życiu przedmiotów wyrzuconych na śmietnik. Bohaterami są m. in. Budzik, Scyzoryk, Uszczelka czy Długopis, które robią swoim właścicielom różne psoty w odwecie za wyrzucenie ich na śmietnik.

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ella | 2016-10-31

Bardzo przyjemna w czytaniu książka o drugim życiu przedmiotów wyrzuconych na śmietnik. Budzik, Długopis, Uszczelka, Scyzoryk, Pinceta to bardzo cwani bohaterowie, którzy robią psoty swoim właścicielom, aż w końcu lądują na śmietniku. Czy dostana drugą szansę?
Niech dzieciaki przekonają się same.
Bardzo dużym plusem i magnesem, który przyciąga do czytania są przezabawne (jak zawsze) ilustracje Mistrza Bohdana Butenki.
Idealna do samodzielnego czytania przed snem.

Na półkach