Zgłosuj na książki roku 2017

Kalina

Borek, Topek i Aza

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

Zabawna książeczka o trójce przyjaciół wilku, piesku i papudze, którzy rozwiązują zagadki detektywistyczne. mój ulubiony rozdział to "Kukuł" ;D

Versinn | 2014-03-28
Przeczytana: 05 marca 2002

Książka mojego dzieciństwa... Łączyła elementy dobrej książki przygodowej z nutą kryminału. Humor przedni, z chęcią wróciłbym do tej pozycji, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, a mój egzemplarz już dawno temu popadł w zapomnienie... :/

Monika Ba | 2018-02-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Świetna, przepełniona ciepłym humorem, lektura dla młodszych i starszych.

beataj | 2012-06-19
Przeczytana: 1979 rok

Jedna z fajniejszych książek mojego dzieciństwa - śmieszna, pokręcona, sympatyczna, ze znakomitymi postaciami zwierzęcych bohaterów. Coś w stylu książek Gerarda Durella...
Muszę ją podsunąć Młodszemu, na pewno mu się spodoba :) Tylko gdzie ją dziś zdobyć ? Mój egzemplarz nie przeżył lat czytania i pożyczania :(

20 lipca - Znalazłam, kupiłam, zabraliśmy na wakacje i wszyscy pękaliśmy ze śmiechu, nawet przypadkowi słuchacze. Poza tłumaczeniem dlaczego MIlicjant, a nie POlicjant, wszystko wytrzymało presję lat.

Anna_Nazabi | 2015-06-02

Dla mnie arcydzieło...najpiękniejsza książka z mojego dzieciństwa

Magdalena | 2016-10-17
Julia | 2014-04-22