Balsam dla duszy dziewczyny

Okładka książki Balsam dla duszy dziewczyny Jack Canfield, Irene Dunlap, Mark Victor Hansen, Patty Hansen
Okładka książki Balsam dla duszy dziewczyny
Jack CanfieldIrene Dunlap Wydawnictwo: Rebis Seria: Balsam dla duszy poradniki
poradniki
Balsam dla duszy
Rebis
2007-02-01
2007-02-01
Magdalena Hermanowska
dziewczyny

Okładka książki Od zera do miliardera. 18 reguł bogacenia się i korzystania z możliwości bez ograniczeń Jack Canfield, Andres Pira, Joe Vitale
Od zera do mil... Jack Canfield, Andr...
Okładka książki Balsam dla duszy miłośnika kotów Marty Becker, Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Carol Kline, Amy D. Shojai
Balsam dla dus... Marty Becker, Jack ...
Okładka książki Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce Jack Canfield, Mark Victor Hansen
Balsam dla dus... Jack Canfield, Mark...
Okładka książki Potęga skupienia Jack Canfield, Mark Victor Hansen, Les Hewitt
Potęga skupienia Jack Canfield, Mark...

Czytając, poczujesz, że nie jesteś sama na całym świecie z takim czy nie innym problemem, wyprzesz z głowy zdanie "nikt mnie nie rozumie". Zawsze znajdzie się ktoś, kto Cię zrozumie, może być to nawet osoba, od której tego zrozumienia się nie spodziewasz.
Mówią, że książka, to tylko słowa, mądre cytaty, które tylko wypisujemy, a tak naprawdę nie wnoszą nic do naszego życia. Gdybym powiedziała, że to się tyczy tej książki ( bo czasem faktycznie tak jest),skłamałabym. To, co znalazłam w tej książce, przechodzi najśmielsze oczekiwania. Zupełnie tak, jakbym czytała o swoim życiu. Oczywiście, nie w słowo w słowo, ale jednak jakiś pierwiastek tam jest.
Polecam tę książkę dziewczynom, mamom no i może trochę chłopakom, bo ciągle narzekają, że nie mogą nas zrozumieć. Nie zmuszam nikogo, ale powiem, że warto.

Dziewczyny, bo do nas skierowano tą książkę, jeśli przeżywacie w swoim życiu ciężki okres, to ta książka jest właśnie dla Was! Wiem co mówię, bo od wczoraj sama mam taki okres. Książka potrafi rozśmieszyć do łez, wzruszyć do łez, albo powie Ci bolesną prawdę prosto w twarz. Najlepsze, że powie Ci to książka, a nie przyjaciółka, której powiesz coś czego będziesz żałować....

Genialnie przekazana prawda o tym co w trakcie dojrzewania naprawdę ważne. Dzięki pięknym i wzruszającym opowiadaniom możemy poznać prawdę o świecie nastolatek, a także dowiedzieć się jak można sobie radzić z problemami

Książka ta niekoniecznie przypadła mi do gustu. Kupując ją przez internet myślałam, że będzie to coś zupełnie innego. Trochę się rozczarowałam. Zawarte w niej opowiadania z prawdziwego zdarzenia owszem, niektóre były całkiem ciekawe. Szkoda, ze była to mniejsza ilość. Nie za bardzo lubię tego typu książki.

Muszę powiedzieć, że ta książka po prostu pomaga.

Muszę powiedzieć, że ta książka po prostu pomaga.

Nie wiem dlaczego wiele osób pisze, że książka przeznaczona jest dla dwunasto i ptrzynasto latek. Oczywiście, są tam poruszone tematy dla dziewczynek w tym wieku, ale są też opowiadania dla starszych nastolatek. I z pewnością jest to książka, do której się wraca. Polecam!

Niektóre rzeczy są na prawdę bliskie mojemu życiu, ale oczywiście jest parę kwestii, które nie przypadły mi do gustu.
Co do skończenia książki nie pamiętam, ponieważ było to 2 lata temu.

Co do skończenia książki nie pamiętam, ponieważ było to 2 lata temu.

W wieku 11 lat naprawdę świetnie czytało mi się tę książkę, ale dzisiaj raczej bym już po nią nie sięgnęła.

Szczerze mówiąc trochę się zawiodłam na tej książce. Spodziewałam się czegoś innego.

Każda dziewczyna powinna to przeczytać. :3

Każda dziewczyna powinna to przeczytać. :3