Strategia Wenus

Wydawnictwo: Emka

... (...) ponieważ w każdej kobiecie ukrywa się Wenus! Chodzi tylko o to, aby ją w sobie odkryć i przyswoić odpowiednie zasady postępowania. Właśnie w zawodowej drodze na szczyt, wiedza ta jest niezbędna, gdyż reguły gry ekonomicznej są ustalone przez mężczyzn. Kobieta, która te reguły przejrzy, z łatwością zrealizuje swoje zamiary! Celem nie powinna być walka płci, lecz przytomna współpraca silnych partnerów.

Marzenia | 2015-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2015