Uliczne marzenia

Tłumaczenie: Ewa Wojtczak
Cykl: Peter Decker i Rina Lazarus (tom 15)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Street Dreams

Uliczne marzenia? To ironiczne określenie na koszmary, które prześladują młodych policjantów? Tylko im przytrafiają się sny, w których ktoś stale odstrzeliwuje im głowę...Podczas rutynowego patrolu funkcjonariuszka policji Los Angeles, Cindy Decker, ratuje nowo narodzone niemowlę porzucone w ulicznym kontenerze na śmieci. Cindy na własną rękę zaczyna szukać matki dziecka, podejrzewając, że może ono być efektem gwałtu. Uzbrojona w rady swego przepracowanego ojca, porucznika Petera Deckera, policjantka przeszukuje niebezpieczne ulice biednej części Hollywood, podążając za śladami, które prowadzą ją do bezbronnych ludzi i polujących na niewinne ofiary członków brutalnych gangów. Wraz z każdym nowym tropem Cindy wkracza głębiej w mroczny świat Los Angeles, narażając swe życie i próbując schwytać bezwzględnych sprawców, zanim ci uderzą ponownie?

AlexDelaware | 2012-09-25

Bardzo dobra. Inny styl pisania niż męża, ale książka równie łatwo wciąga. Świetnie wymieszana obyczajowość z kryminałem:)

Madzik | 2016-07-02
Nikka93 | 2016-06-27