Luckiest Bastard

Cykl: Bastard (tom 1.5)
Wydawnictwo: Amazon
angielski
magpie101

It’s been two years since reformed bastard Carter, and his treasured wife, Indiana, had their happy-ever-after in the #1 bestselling BASTARD. Contains: LUCKIEST BASTARD, a novella with a HEA. FIRST WHITE CHRISTMAS, a bonus story. Two years and two children after their happy ending in BASTARD, Carter and Indiana have settled into married life after their tumultuous pasts. But, a shocking...

Contains:
LUCKIEST BASTARD, a novella with a HEA.
FIRST WHITE CHRISTMAS, a bonus story.

Two years and two children after their happy ending in BASTARD, Carter and Indiana have settled into married life after their tumultuous pasts. But, a shocking event will threaten everything they hold dear.

źródło opisu: Goodreads

źródło okładki: Goodreads

lulamae | 2016-09-07
Przeczytana: 07 września 2016

Mała nowelka, jest uzupełnieniem Bastarda.
Spotykamy naszą parę Cartera i Indianę po dwóch latach. No i powiedzcie mi, że nie tworzą obrazu przeuroczej rodzinki?

Totalnie urocza ta nowela. Naprawdę.
Carter nie byłby sobą, gdyby czegoś nie wywinął, ale jak wiadomo - zostało mu wybaczone.
Carter jako ojciec rozmiękcza moje serce ♥. W moich oczach pewnie pojawiały się serduszka i gwiazdki, gdy czytałam o jego interakcji z dziećmi.

Warto przeczytać jeśli polubiliście tę parkę. Można się rozpłynąć jak masełko na patelni tak ciepło na serduchu się robi :).

Ewitka | 2016-09-08
Przeczytana: 05 września 2016

Króciutka opowieść w postaci bardziej rozbudowanego epilogu, jak się potoczyły dalsze losy Cartera i Indii po założeniu rodziny. Indi spodziewa się trzeciego dziecka, tym razem córeczki a jej przyjście na świat jest związane z różnymi powikłaniami. Carter nie byłby sobą, gdyby coś nie nabroił i wziął ważne sprawy w swoje ręce, samodzielnie podejmując ważną decyzję. czy Indii mu to wybaczy? Chyba wiadomo, jaka jest odpowiedź, bo jak tu nie kochać Cartera słodkiego i troskliwego męża i tatusia. Zwłaszcza, kiedy rozpieszcza swoją żonę spełniając punkt po punkcie z jej listy marzeń, którą przypadkiem odnalazł. Bardzo przyjemnie się czytało, warto po niego sięgnąć po przeczytaniu głównej książki.

Ania | 2016-09-05

Oj Carter Carter toś sobie naskrobał...tylko facet mógł coś takiego wymyślić, zrobić i nic nie powiedzieć swojej kobiecie! A biedna Indii martwiła się przez kilka tygodni...eh..nastepnym razem jak coś wymyśli ,niech od razu powie to żonie:) cała ta krótka historia jest urocza i słodka, nawet w niektórych moemntach chyba za słodka, no ale to wybaczymy :P bardzo mi się pdooba podejście Cartera do dzieci :) autorka bardzo sielankowo przedstawiła ich dalsze życie, chyba w prawdziwiym życiu, zdarza się więcej przeszkód i złych sytuacji...no ale w koncu to fikcja :) mnie się spodobała ta urocza bajka :)

Joaśka | 2016-09-05
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 05 września 2016

Carter i Indiana parę lat później...i ich białe święta.

ewcia6635 | 2017-10-09
Kamila Silwanowicz | 2017-05-03