Wysmakowane według bloga kaszamanna.com

Wydawnictwo: G+J RBA
kasza manna, wysmakowane,

Wysmakowane to pierwsza książka autorska Karoliny Kosowicz i Magdaleny Rajchelt, twórczyń bloga kaszamanna.com. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom – wysmakowane nie oznacza skomplikowane, elitarne, wymagające. Wręcz przeciwnie, autorki uwielbiają prostotę, a gotowanie jest dla nich źródłem relaksu i przyjemności. Produkty, które przyrządzają, można znaleźć w każ dym osiedlowym sklepie, a z przygotowaniem zaproponowanych potraw poradzi sobie nawet początkujący kucharz. Zupy, sałatki, desery – podzielmy się nimi z naszymi najbliższymi. O to chodzi w gotowaniu!

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl