Sparrow

Wydawnictwo: L.J. Shen
Sparrow
angielski
skalka78

Troy Brennan Every Southie in Boston knows that name. The son of a dead mobster. The heart-throb with steel-blue eyes. "The Fixer" who can make or break you in this city. Oh, and my new husband. Sparrow Raynes That's me. No one seemed to remember my name up until he barged into my life. But then he caged me. Kidnapped me. And killed every chance I had to run away from the place where...

Troy Brennan

Oh, and my new husband.

Sparrow Raynes

That's me. No one seemed to remember my name up until he barged into my life.
But then he caged me.
Kidnapped me.
And killed every chance I had to run away from the place where we grew up.
Put simply, Troy Brennan clipped my wings.

I have dreams, big ones, but I doubt he'll ever let me chase them. I have no idea why he decided to take me as his wife. But I do know this: pissing off this man will not do me any good. At all.

Sparrow is a standalone, full-length novel. It contains graphic violence and adult situations some may find offensive

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/27263454-sparrow

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/27263454-sparrow

rinos | 2016-12-15
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 14 grudnia 2016

Romans z wątkiem mafijnym w tle.
On - szef bostońskiej mafii, twardy i bezwzględny, z ciężkim charakterem.
Ona - córka nic nieznaczącego w szeregach mafii pijaczyny, umiejąca o siebie zadbać, do tego wyszczekana i inteligentna.
Plus spora dawka humoru, w postaci powiedzonek i porównań głównej bohaterki.

Lektura lekka i przyjemna, idealna na wieczór.
Pierwsza połowa bardziej mi się podobała, a to za sprawą ciągłych przepychanek między głównymi bohaterami. W drugiej - było spokojniej, choć nie zabrakło elementów mafijnych.

magpie101 | 2016-12-19
Na półkach: Przeczytane, Mafia
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Watek mafijny w tle, on syn szefa bostonskiej mafii, ona corka podrzednego zolnierza mafijnego.
Sparrow ma tylko 22 lata i wychodzi za maz za 32 letniego Troya. Ona tego nie chce ale nie ma nic do gadania, on obiecal, ze sie z nia ozeni swojemu ojcu. Od poczatku sa miedzy nimi utarczki slowne, ona wcale nie jest w jego typie, jednak on ja pociaga fizycznie mimo, ze musiala wyjsc za niego za maz wbrew jej woli.
Ksiazke czyta sie przyjemnie, jst interesujaca fabula, duzo sie dzieje i trzyma nas w napieciu, bo jest kilka tajemnic. Polecam :)

mania_kch | 2016-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2016

Sparrow córka nieudacznika i pijaka nagle ma zostać żoną szefa mafijnego świata. Nie rozumie tej sytuacji, nie wie co stoi za czynami jej przyszłego męża, lecz w obawie o życie własne i życie swojego ojca nie sprzeciwia się tej decyzji, bo przecież mafii się nie odmawia.
Troy jako szef bostońskiej mafii słynie z bezwzględności, jego priorytetowym zadaniem jest znaleźć i zabić tych, którzy są odpowiedzialni za smierć jego ojca. Troy jest również bardzo lojalny i dotrzymuje słowa, a kiedyś dał słowo swojemu ojcu, że kiedy nadejdzie odpowiedni czas ożeni się ze Sparrow....
Interesująca fabuła, ciekawe zwroty akcji, niebanalny gorący romans sprawiły, że czytałam tę historię z prawdziwą przyjemnością.

Ewitka | 2016-12-13
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2016, Mafia
Przeczytana: 13 grudnia 2016

Bardzo interesująca pozycja typu mrocznych erotyków z "niegrzecznymi" bohaterami. Troy jest bardzo mroczną postacią, w kacie zemsty za ojca zabił w swoim życiu kilku ludzi i poślubił dla pieniędzy młodą, niewinną Sparrow. Dziewczyna, która okazała się obiektem sprzedaży przez swojego ojca, niechętnie przystosowuje się do nowej sytuacji, zwłaszcza, że jej nowy, dupkowaty mąż zdecydowanie jej tego nie ułatwia. Jednak z czasem ich wzajemne stosunki ulegają lekkiemu ociepleniu, kiedy połączy ich gorący seks. Czyta się z dużym zainteresowaniem, pod koniec robi się naprawdę niebezpiecznie, kiedy to dają znać o sobie wrogowie Troya, a Sparrow staje się ich karta przetargową. Zdecydowanie polecam.

Joaśka | 2017-01-26
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 26 stycznia 2017

W mafijnym świecie...

Troy czuł się w swoim morzu kłamstw jak pływak w olimpijskim basenie.
Sparrow byłam tą, która w nich tonęła.

Jedno i drugie waleczne...karmieni przez siebie nawet największą ilością kłamstw nie potrafili zwalczyć wspólnego pragnienia posiadania siebie nawzajem...choćby nie wiadomo jak próbowali.

I tak....

Pijana ich szczęściem w nieszczęściu, naćpana ich rozkoszą, ledwie dotarłam do końca 😉 i to nie z powodu znudzenia czy prędkości, z jaką wertowałam kolejną stronę tej książki... to przez nieobliczalność tych dwojga i mą ciekawość, one mnie wykończyły... po prostu nie szło przerwać czytania, odłożyć na "za chwilę", bądź "na później".

Po prostu się nie dało 😉

Może i nie jest to jakaś wybitnie niesamowita książka, jednakże...cóż mogę poradzić na to, iż lubię obcować w mafijnym świecie 😉

Do zaczytania 😙

ppaula195 | 2018-03-27
Przeczytana: 27 marca 2018

Uwielbiam książki z motywem mafijnym, a ta nim opływaaa :) Opowiada jak Troy- mężczyzna który ma największy szacunek wśród mafiozów, który sieje postrach wybiera na swoją żonę córkę zwykłego pijaka, nic nie znaczącego dla mafii. Dziewczyna nie potrafi zrozumieć dlaczego akurat wybrał ją , gdy mógł mieć każdą.Na początku pałają do siebie nienawiścią gdyż oboje byli w czymś co zostało już ustalone. Książka to jedna wielka zagadka która z każdym rozdziałem układa się w całość. Genialna, wciąga bardzo i nie daje od siebie odejść. Polecam !!

Edyta | 2017-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2017

Niesamowita. Jak dawno nie czytałam tak dobrej książki!!!!!. Tajemnice, zdrady,nienawiść,zbrodnie i miłość!!!! Wszystko jest w tej książce. Polecam

Shinedown | 2017-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2017

Troy to prawdziwa kanalia. Tylko tyle mam do powiedzenia.

Anulka870 | 2018-05-03
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Cudowna i niestandardowa , gorąca i ostra ale zabawna. Ile można wybaczyć mężczyźnie którego się kocha? Po tej książce myślę , że wciąż za mało.

doart | 2018-07-02
Przeczytana: 11 lipca 2018