L.J. Shen Wydawnictwo: L.J. Shen literatura piękna
angielski
L.J. Shen
literatura piękna
angielski

OMG świetna książka bardzo polecam

Na półkach: , , , , ,

Uwielbiam Sparrow za jej siłę, za to, że nie płaczę nad swoim losem, tylko twardo stawia się swojemu mężowi a także, za to, że mimo trudności losu nie rezygnuje ze swoich marzeń. Jedno jest pewne - Troy nie spodziewał się, że wróbelek może mieć pazurki.

Lekko tajemnicza, polecam

Ile ja się nawkurzałam w tej książce to moje... Troy początkowo działał mi na nerwy swoim zachowaniem. A jak jeszcze dowiedziałam się, że ma kochankę to miałam ochotę czymś rzucić - najlepiej w jego głowę. Nie mogłam tego czytać bo aż mnie paliło na jego głupotę.
Za to Sparrow była bardzo fajną, pyskatą i pracowitą kobietą, którą potrafiła skruszyć mury Troy'a. Lubiłam ich...

Na półkach: , , , , , ,

Opinia może zawierać SPOILERY!!!!

Troy Brennan od lat kieruje się chęcią zemsty za zabójstwo ojca... eliminuje po kolei ogniwa, które były odpowiedzialne za uśmiercenie jedynego człowieka na którym mu zależało. Jego ojciec wymusił na nim również przysięgę, że ma poślubić Sparrow Raynes. Młodą, przeciętną dziewczynę z sąsiedztwa.

Teraz nadszedł czas, aby spełnić...

Cudowna i niestandardowa , gorąca i ostra ale zabawna. Ile można wybaczyć mężczyźnie którego się kocha? Po tej książce myślę , że wciąż za mało.

Uwielbiam książki z motywem mafijnym, a ta nim opływaaa :) Opowiada jak Troy- mężczyzna który ma największy szacunek wśród mafiozów, który sieje postrach wybiera na swoją żonę córkę zwykłego pijaka, nic nie znaczącego dla mafii. Dziewczyna nie potrafi zrozumieć dlaczego akurat wybrał ją , gdy mógł mieć każdą.Na początku pałają do siebie nienawiścią gdyż oboje byli w czymś ...

Na półkach: , , , , ,

Troy to prawdziwa kanalia. Tylko tyle mam do powiedzenia.

W mafijnym świecie...

Troy czuł się w swoim morzu kłamstw jak pływak w olimpijskim basenie.
Sparrow byłam tą, która w nich tonęła.

Jedno i drugie waleczne...karmieni przez siebie nawet największą ilością kłamstw nie potrafili zwalczyć wspólnego pragnienia posiadania siebie nawzajem...choćby nie wiadomo jak próbowali.

I tak....

Pijana ich szczęściem w nieszczęściu,...

Niesamowita. Jak dawno nie czytałam tak dobrej książki!!!!!. Tajemnice, zdrady,nienawiść,zbrodnie i miłość!!!! Wszystko jest w tej książce. Polecam

Dyskusje

• 2018