Jezioro Radykałów

Seria: Z Żurawiem
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Bohater powieści najbardziej boi się publicznej kompromitacji. Kiedy ta wreszcie nadchodzi, odkrywa, że cały wpółczesny świat zamieszkują ludzie skompromitowani. Ich biografie są przezroczyste dla innych, historie ich upadków stają się przedmiotem powszechnego zainteresowania, a w końcu zaczynają fascynować ich samych. W tym świecie nawet święci uczestniczą w ogólnym zepsuciu. Oddają się podglądactwu i szerzeniu plotek.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/