Kocham twojego wujka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Na samą myśl o kolejnym zjeździe rodzinnym Grażyna P. dostawała gęsiej skórki. Sympatyczne, choć wścibskie ciotki znów będą próbowały uszczęśliwić ją na siłę. Być może trzeci ślub Halinki odwróci ich uwagę od faktu, że Grażyna WCIĄŻ NIE MA MęŻA. Niestety, ślubu nie będzie.

Bardzo zabawna, duża dawka humoru rozweseliła mnie i poprawiła samopoczucie.
Grażyna na samą myśl o zlocie rodzinnym dostaje gęsiej skórki, gdzie mają zjechać się wścibskie ciotki, żeby wyswatać ją z wujkiem.
Grażyna nigdy nie miała męża chcą żeby wyszła za mąż.
Fajna naprawdę książka.

SIA | 2015-12-09
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 09 grudnia 2015

Przytłoczona brakiem nowych książek do czytania, niestety zostałam zmuszona, żeby nawiedzić bibliotekę. Szukałam jakiegoś klasycznego i „na poziomie” romansu. Gdy niczego nie znalazłam, zdałam się na polecenie bibliotekarki. Niestety, mimo jej zapewnień, że książka jest „lekka, przyjemna i ciekawa”, dość bardzo się zawiodłam. Chociaż książka rzeczywiście była lekka, dobra na wolne chwile w przerwie między obowiązkami, miała kilka momentów, które mnie rozśmieszyły i nawet przypadły mi do gustu… jednak powieść ta strasznie mnie wynudziła; zupełnie nie spełniła moich wymagań: historii miłosnej „na poziomie”.

Główną bohaterką powieści „Kocham twojego wujka” autorstwa Ewy Janczewskiej jest Grażynka. Kobieta ma już 40 lat i ciągle, ku rozczarowaniu swojej rodziny, nie wyszła jeszcze za mąż. Na corocznym sabacie, zjeździe swojej familii, wszyscy z krewnych przypominają jej o konieczności znalezienia sobie męża, co zawsze jest dla niej najgorszym, wręcz znienawidzonym momentem wszystkich...

vobi | 2015-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Podoba mi się styl autorki i jej poczucie humoru, i być może przy innej fabule efekt byłby zupełnie niezły. Ale ta historyjka jest niestety tak naciągana i wręcz głupia, że nic nie może jej uratować.

Malgosia | 2012-12-06
Przeczytana: 04 lutego 2009

Słabiutka książka. Była dodawana do jakiegoś czasopisma. Jak już ją miałam to stwierdziłam, że przeczytam. Nie, nie polecam. Szkoda czasu, jest tyle fajnych książek, żeby czytać takie nudziarstwo.

Jagoda30 | 2012-09-27

Po raz pierwszy w życiu nie dałam rady doczytać ksiażki do końca

Doszłam do połowy, wynudziałm się jak mops i stwierdziłam, ze szkoda mi czasu na coś co kompletnie mnie nie wciąga, kiedy czeka tyle innych książek

Niestety książka nie dla mnie

Gabi145 | 2013-08-28
Przeczytana: 27 sierpnia 2013

Akcja dzieje się w małej polskiej miejscowości. Poznajemy starą pannę Grażynkę, która gości u siebie ciotki, kuzynki w związku ze ślubem jednej z nich. Cała rodzina pragnie wydać Grażynę za mąż. I tutaj zaczyna się akcja. Książkę czyta się szybko, jest kilka fajnych momentów, ale ogólnie jest przewidywalna, trochę banalna.

Alutka | 2013-08-01

Świetna