Legowisko szakali

Wydawnictwo: Świat Książki

Oskarżeni o współpracę z carską ochraną próbują udowodnić niewinność. Anka Korowska, sympatyczka socjaldemokracji i kolporterka bibuły, zostaje oskarżona w prasie o współpracę z carską ochraną i wnosi do sądu sprawę o zniesławienie. Podobny proces toczy się właśnie przeciwko słynnemu autorowi Legendy Młodej Polski Stanisławowi Brzozowskiemu. W wir wydarzeń zostają wciągnięci znani pisarze, politycy, ludzie mediów i nauki oraz sławni szpiedzy.

vinrauk | 2013-10-19
Przeczytana: 19 października 2013

Znakomita powieść. Szkoda, że niedoceniona.

Ewa85 | 2013-11-23
Paula | 2013-10-17