Głupia książka

Wydawnictwo: Novae Res
5 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Iga

Drogi Czytelniku, jeżeli uważasz, że dom, dzieci, praca i stabilizacja, to nuda. Jeśli tęsknisz za życiem pełnym przygód i martwisz się tym, że nic ciekawego Cię już nie spotka. Gdy z wypiekami na twarzy i z zazdrością patrzysz na bohaterów filmów akcji, marząc o tym, by być na ich miejscu. KUP SOBIE PSA!

źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/glupia_ksiazka,druk

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/glupia_ksiazka,druk

kocurro | 2017-08-23
Przeczytana: 09 sierpnia 2017

Kolejny "babski kryminal" napisany przez, ktora to juz z kolei, epigonke Joanny Chmielewskiej.
Przeczytalem bez emocji i dzis, po dwoch tygodniach niewiele juz pamietam z tej lektury.
Naprawde nie warto.Lepiej przeczytac "Lesia" po raz piaty.

Aneta | 2016-09-04

Doskonałe dialogi, ogromne poczucie humoru, świetnie poprowadzona akcja i zero dłużyzny, to lubię! Książka z przymrużeniem oka traktuje o wielu sprawach, z banałów czyni rzeczy ważne, a z prozy życia, całkiem przyzwoite tło dla intrygujących zdarzeń. Przypadki wcale nie są przypadkowe, a dalekie relacje stają się nieco bliższe. Optymistycznie, z pazurem i bez nudy. Recenzja: http://ksiazkiweterze.pl/k2/w1/2016/09/04/marzena-bieniek-glupia-ksiazka-novae-res/

Kultowa86 | 2017-03-24
Przeczytana: 24 marca 2017