Głupia książka

Marzena Bieniek Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2016-01-01
2016-01-01

Sympatyczna komedia kryminalna. Polecam.

Sympatyczna komedia kryminalna. Polecam.

Sympatyczna komedia kryminalna. Humor naturalny, niewymuszony, styl pisania lekki i sprawiający przyjemność w odbiorze. Jest to pierwszy tom cyklu. Jej kontynuacją jest Rzuć babą o podłogę.

Komedia kryminalna, jak dla mnie za bardzo chaotyczna. Postaci albo kryształowe, albo do szpiku złe. a historia kryminalna zagmatwana.

Przeczytałam "Rzuć babą o podłogę" i bardzo mi się podobało. Do tego stopnia, że postanowiłam sięgnąć po część pierwszą, bo jak zwykle zaczęłam czytać od d..y strony. "Głupia książka" nie jest tak całkiem głupia, ale nie jest też książką dobrą. Mimo wszystko,jak na debiut całkiem nieźle. Cieszę się jednak, że nie zaczęłam przygody z autorką od tej części, bo pewnie po kolejną bym nie sięgnęła. A tak wiem, że Pani Marzena się rozwija, i że sięgnę po jej kolejne książki w przyszłości, szukając relaksu i rozrywki.
Podsumowując, głupio nie było, ale było bardzo średnio.

Znakomita komedia kryminalna, oczywiście dla wielbicieli tego gatunku.
Czyta się łatwo i z przyjemnością.
Intryga kryminalna dość prosta do rozszyfrowania, ale dzięki poczuciu humoru autorki aż chce się czytać dalej.
Jak dla mnie trochę za krótka, wystarczyła ledwie na dwa wieczory.
Gorąco polecam.

Znakomita komedia kryminalna, oczywiście dla wielbicieli tego gatunku.
Czyta się łatwo i z przyjemnością.
Jak dla mnie trochę za krótka, wystarczyła ledwie na dwa wieczory.
Gorąco polecam.

Kolejny "babski kryminal" napisany przez, ktora to juz z kolei, epigonke Joanny Chmielewskiej.
Przeczytalem bez emocji i dzis, po dwoch tygodniach niewiele juz pamietam z tej lektury.
Naprawde nie warto.Lepiej przeczytac "Lesia" po raz piaty.

Naprawde nie warto.Lepiej przeczytac "Lesia" po raz piaty.

Doskonałe dialogi, ogromne poczucie humoru, świetnie poprowadzona akcja i zero dłużyzny, to lubię! Książka z przymrużeniem oka traktuje o wielu sprawach, z banałów czyni rzeczy ważne, a z prozy życia, całkiem przyzwoite tło dla intrygujących zdarzeń. Przypadki wcale nie są przypadkowe, a dalekie relacje stają się nieco bliższe. Optymistycznie, z pazurem i bez nudy. Recenzja: http://ksiazkiweterze.pl/k2/w1/2016/09/04/marzena-bieniek-glupia-ksiazka-novae-res/

• Audiobooki
  • 2016
  • * Legimi - do odsłuchania

Dodaj cytat z książki Głupia książka