List do idola

Wydawnictwo: Papilon
sport
Marczuk

Łączy nas piłka PIŁKA W GRZE to seria dla tych, którzy lubią przygody i futbol, to pomysły na gry i zabawy w gronie rówieśników. • Ciekawa historia paczki przyjaciół, których łączy piłkarska pasja. Autor: Marcin Rosłoń – komentator piłki nożnej, dziennikarz redakcji sportowej nc+, były piłkarz Legii Warszawa, mistrz Polski 2006. • Poradnik piłkarza, a w nim: - ćwiczenia ogólnorozwojowe, -...

Łączy nas piłka
• Ciekawa historia paczki przyjaciół, których łączy piłkarska pasja.

• Poradnik piłkarza, a w nim:
- ćwiczenia ogólnorozwojowe,
- przygotowanie do meczu,
- zabawy piłkarskie,
- doskonalenie techniki i taktyki,
- porady reprezentantów Polski,
- zasady gry i ciekawostki piłkarskie,
- propozycje sportów uzupełniających.

Autor: Marcin Dorna – od 2008 roku trener juniorskich reprezentacji Polski, wraz z zespołem zdobywca brązowego medalu Mistrzostw Europy U17 w 2012 roku. Obecnie trener Reprezentacji Polski U21.

• Płyta szkoleniowa DVD z prezentacją wybranych ćwiczeń, technik i taktyki, nagrana podczas obozu szkoleniowego Akademii Młodych Orłów.

Wspólna pasja to nie tylko rozwijanie umiejętności piłkarskich, to wspaniała przygoda i przyjaźnie zawierane na całe życie.

źródło opisu: https://publicat.pl/papilon/oferta/nauczanie-wczes...(?)

źródło okładki: Google grafika