Bogini górą

Tłumaczenie: Katarzyna Malita
Wydawnictwo: Świat Książki
Goddess rules
8373919147

Trudno o bardziej różne kobiety niż Kate sympatyczna portrecistka zwierząt i Mirri słynna gwiazda ekranu, która nagle wkracza w jej życie, by je zmienić. Potulna Kate uważa, że wszystko jest w porządku, choć jej chłopak potrafi znikać na całe tygodnie. Pierwsza zasada Mirri brzmi: ubieraj się wyzywająco i sypiaj z przystojnymi mężczyznami! Bardzo zabawna, błyskotliwa powieść o pozbywaniu się zahamowań i marzeniach, które są po to, by je realizować.

Natalia | 2013-07-26
Przeczytana: 25 lipca 2013

Lekka i przyjemna lektura. Polecam na letni wieczór z książką. Niezobowiązująca i nieskomplikowana, a zarazem optymistyczna. Czyta się ją z uśmiechem na twarzy.

Kinga | 2013-10-16
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Pierwszy raz zetknęłam się z tą autorką. Jestem w jakiś sposób oczarowana tą książką. Lekka, optymistyczna, podoba mi się jej styl.
Uwielbiam obie bohaterki.
Polecam z czystym sumieniem, kto chce się dobrze bawić czytając. A na poprawę humoru pozycja w sam raz.

ewelina | 2012-09-07
Przeczytana: 16 września 2012

ksiazka z polki tych lekkich,ale nie plytkich ,ma w sobie madrosci zyciowe z relacji damsko-meskich ,okraszona duza dawka humoru.Swietnie napisana,polecam bardzo!!!1

Aribeth | 2016-02-19
Sabi | 2015-11-07