W pogoni za Alice

Wydawnictwo: Świat Książki
Catching Alice
klara

Życie Alice rozsypało się jak domek z kart: w tym samym czasie straciła pracę, mieszkanie i została porzucona przez ukochanego mężczyznę. Mieszka kątem u znajomego, tyje, szuka dorywczych zajęć i pogrąża się w depresji. Ale przypadkowe spotkanie z dawną przyjaciółką ze szkoły przynosi odmianę. Tash uznaje, że klimat Londynu nie służy Alice i postanawia zabrać ją do Los Angeles. Tam, pod bacznym wzrokiem Tash, Alice przechodzi metamorfozę...

betina360 | 2015-05-06
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 06 maja 2015

Nie polubilam Alice jest jakas taka sama nie wiedzaca czego i kogo chce. Sama ksiazka ot takie babskie czytadlo nic specjalnego.Do tego malo zabawna.

Afrodyta | 2012-12-18
Na półkach: Przeczytane, 2012, Biblioteka
Przeczytana: 18 grudnia 2012

Taka tam lekka lekturka na wieczór. Przez przypadek na nią trafiłam, ale nie żałuje.

Insreall | 2013-10-20

Książkę Clare Naylor przeczytałam w jeden dzień, jednak czy było warto? Pomijając typową treść oraz irytującą i trochę nieokrzesaną bohaterkę myślę, że historia o Alice jest idealna na nudne popołudnie. Może nie jest czymś wybitnym ale niezaprzeczalnie miło spędziłam przy niej czas.

Paulina | 2014-02-02
Przeczytana: 29 stycznia 2014

Powieść w sam raz na zimowe wieczory.
Lekka,łatwa,przyjemna,momentami humorystyczna.
Jest to zdecydowanie pozycja dla osób które lubią lekką literaturę i nie szukają porywającej fabuły.
Uważam,że autorka posłużyła się dużą dozą fantazji-tacy faceci po prostu nie istnieją :)

Ryjek | 2015-12-07

Kilka razy ją czytałam. Bardzo przypadłą mi do gustu. Na pewno po nią jeszcze sięgnę. Lekka i przyjemna. Taka komedia romantyczna. Polecam ją każdemu kto lubi takie filmy.

Nesoui | 2013-08-28

Alice w dołku psychicznym w jednym momencie traci pracę i zostaje rzucona przez chłopaka. Na szczęście w odpowiednim momencie pojawia się szkolna przyjaciółka i razem wyruszają do Los Angeles. W mieście pięknych i bogatych ludzi prosta, zwyczajna dziewczyna z Londynu czuje się nieco zagubiona, jednak w końcu zaczyna cieszyć się życiem. Jej naturalność okazuje się nawet sporym atutem w sztucznym, plastikowym świecie. Żeby było już zupełnie jak w bajce, okazuje się, że Paddy (ideał faceta) zakochał się w Alice, który ani na moment nie zawaha się przelecieć za nią ocean. Pojawiają się liczne przeszkody i nie porozumienia, ale w końcu oboje są szczęśliwi.

Książka Clare Naylor jest nieco opowieścią niczym "Bridget Jones". Pojawiają się liczne zabawne momenty. Jestem mile zaskoczona. Polecam ją przeczytać.

monika | 2016-08-08
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 sierpnia 2016

Lekka,zabawna opowieść o młodej dziewczynie Alice na którą spadło pasmo nieszczęść.Po upojnych chwilach ze swym ukochanym,ten oznajmia jej że już jej nie kocha i rzuca ją.Na domiar złego Alice traci pracę i mieszkanie.Pomieszkuje u swego kuzyna,zajada smutki i wpada w rozpacz.Nieoczekiwanie spotyka przyjaciółkę z dawnych lat która odmienia jej życie.Alice rozpoczyna pracę z gwiazdami Hollywood,traci zbędne kilogramy i poznaje miłość swojego życia.

wiejskifilozof | 2010-10-05
Przeczytana: 06 października 2010

Babska , lecz może być . Chwilami dowcipna .

delighted | 2013-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Lektura tej książki była przecudowną rozrywką. Niesamowicie sympatyczna bohaterka, zabawne postacie i nieprzeciętna fabuła, do tego odrobina klimatu L.A. i ironii stworzyły niesamowitą oprawę. Polecam wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które czują, że troszkę nie pasują do otaczającego nas świata ;)

Magda | 2016-07-28

Jeśli masz problem z zasypianiem ta książka rozwiąże Twój problem... Beznadziejna