Głębia jeziora

978-83-241-36-384
Anna Krawczyk-Łaskarzewska
dziecko poszukiwania powroty

więcej Więcej

Dość sprawnie napisana książka utrzymana w konwencji thrillera.

Ruby Monroe po roku nieobecności, powraca do domu. Ma na nią czekać siostra Misty, pod której opieką przebywa córka Ruby - Zoe. Niepokój wkrada się w serce i umysł Ruby już na lotnisku, na którym nie czeka na nią nikt bliski. Jeszcze gorzej jest po powrocie do domu, gdzie po siostrze i córeczce nie pozostał...

mega dużo zwrotów akcji, trzyma w napięciu do samego końca, wciągająca i odrobina romansu w tle :-) takie książki lubię :-) polecam :-D

1927

Książkę kupiłam jakiś czas temu z opisu wydawała się dosyć ciekawa.Porwanie dziecka,siostry,morderstwo przyjaciółki,ale dochodzenie do tego kto za tym stoi było jak dla mnie za długie i nudne.Przeczytałam ale nie sięgnę po inne książki pani Thompson.

Książka niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. Poprawnie skonstruowana, jednak bez iskierki niezbędnej sensacji. Przewidywalna fabuła, a niektóre sceny i dialogi mogą irytować.

Intryga ciekawa, można by ją było nawet przełożyć na ekran kinowy, bo temat "chwyta" - matka walczy o swoją ukochaną córeczkę. Losy postaci zagmatwane, co jest gwarantem tego, że cały czas coś się dzieje. Wiele pięknych cytatów autorka zamieściła w książce. Książka zmusza do refleksji nad skłonnością człowieka do zła, przemocy, zabijania.

Wciągnęła mnie historia zaginionej Zoy i Misty. Poszukiwania córki i siostry . Dodatkowo przekupni stróże prawa i historia pani szeryf . Wszystko to tworzy historię , choć przewidywalną jednak dającą dodatkowo do myślenia . Sam nie zważając na warunki zwolnienia chce pomóc Ruby . Akcja z powolnej robi się coraz szybsza i nim się zorientowałam był już koniec książki ....

Ruby Monroe przywozi z zagranicy niebezpieczny flashdriv'a, który powoduje porwanie jej siostry i córki. Prosi ona o pomoc brata swojego zmarłego męża, z którym nie utrzymywała żadnych kontaktów. Podczas wspólnych poszukiwań i przeżyciach Sam i Ryby zbliżają się do siebie. Co z tego będzie? Co się stało z Misty i Zoe? Czy wyjdą one z tego żywe? O co tak naprawdę chodzi w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka, która trafiła w moje ręce przez przypadek. Pomimo przeczytania prawie połowy książki, nie dałam rady doczytać jej do końca. Być może intryga była ciekawa, ale została opisana tak drętwo, że nie chciało mi się czytać.

• Czytnik
  • Moje przeczytane w 2016
  • Thriller/Horror/Kryminał
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Wydawnictwo Amber
  • Posiadam EBOOK
  • 2018 inwentaryzacja

Dodaj cytat z książki Głębia jeziora