Złowroga cisza

Tłumaczenie: Klaryssa Słowiczanka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bestsellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Still Lake

To właśnie tutaj, w uroczym i cichym zakątku nad malowniczym jeziorem, trzy kobiety miały nadzieję rozpocząć nowe życie. To tutaj, w otoczeniu sielskiej przyrody, Sophie, jej ekscentryczna matka oraz zbuntowana przyrodnia siostra znalazły bezpieczne schronienie. Po jakimś czasie dowiadują się, że na terenie ich posiadłości przed dwudziestu laty ukrywał się psychopatyczny morderca młodych kobiet. Nie wszyscy miejscowi wierzą w winę chłopaka skazanego za zbrodnie, jednak życie kobiet toczy się spokojnie, dopóki w sąsiedztwie nie pojawia się tajemniczy mężczyzna. Kim jest, dlaczego zaszył się na takim odludziu i dlaczego chętniej stawia pytania, niż na nie odpowiada?

źródło opisu: http://www.matras.pl/zlowroga-cisza.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/zlowroga-cisza.html

Sanderka1985 | 2015-01-28
Przeczytana: 27 stycznia 2015

Bardzo fajna ksiązka, ale niestety dośc przewidywalna. Generalnie kiedy już wszystkie postaci były "na scenie", to dośc łatwo mozna się było domyślić kto stoi za zbrodniami. Czyta się szybko, w sam raz na jeden wieczór. Niewymagająca, ale pzyjemna.

isabelle142 | 2013-06-26
Przeczytana: 26 czerwca 2013

Moją opinię rozpocznę od komentarza odnośnie głównej bohaterki... Boże, jaka ona była tępa i durna -,- I tak boleśnie przeciętna i wkurzająca... Nic dziwnego, że w wieku 30 lat była nadal dziewicą... :)
Pozostali bohaterowie też jacyś tacy nienajsympatyczniejsi... Jedynym, co mi się naprawdę podobało były przemyślenia mordercy (chociaż dosyć szybko domyśliłam się, kto nim jest, bo typ niemal od początku mi się nie podobał), to były fragmenty naprawdę wywołujące dreszczyk grozy. I ten jego fanatyzm... Wątek kryminalny podobał mi się (o ile można o nim tak powiedzieć), za to romansowy - dno.
P.S. Fajna okładka :)

Katarzyna | 2012-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Dobra ale bez szału, jest nutka niepewności, kilka morderstw i oczywiście romans. Jak dla mnie książka dość przewidywalna, bo już po przeczytaniu kilku rozdziałów udało mi się rozszyfrować kto był mordercą. Na jakieś letnie popołudnie w sam raz.

ivonka111 | 2013-11-22
Przeczytana: 09 grudnia 2010

świetna trzymająca w niepewności książka, a zarazem romans ,polecam

Paulina | 2015-02-16

Przeciętny, lekki romans. Co do wątku kryminalnego-bardzo przewidywalny.

daria | 2011-10-12

Można przeczytać, ale bez szaleństw.

Kaska7811 | 2012-03-10

: ) ciekawa ksiazka :)