Wspaniałemu mężowi

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Mój mąż jest wspaniały! Tak chciałabym wyrazić mu moją miłość. Chcę dziękować mu za jego troskliwość, opiekuńczość, codzienne starania, a przede wszystkim za to, że dzieli ze mną wszystkie chwile. Ta książeczka powstała z myślą o mężach. Jest ona idealnym prezentem, gdy zwykła pocztówka z życzeniami (lub kolejna para skarpetek!) nie wystarcza. To idealny prezent dla najważniejszej osoby w życiu kobiety. Na każdą okazję!

angel_1711 | 2015-07-11
Aneta | 2013-03-15