Ważne sprawy

Cykl: Dorosłym Wstęp Wzbroniony (tom 8)
Wydawnictwo: Lucky
One real thing
8389642026

Nicole, Melanie i Jenna wybierają się z Leah do Kalifornii na wybory modelki sieci Amerykańskie Dzieczyny . Nicole ciągle odkłada na później rozmowę z Courtney na temat wyjazdu, bojąc się jej reakcji. Mark opowiada Benowi o swoich doświadczeniach z dziewczynami i obiecuje sobie, że w końcu jakąś pocałuje. Jesse, który w ramach kary wyznaczonej przez trenera miał pomagać Charliemu, zaprzyjaźnia się ze staruszkiem. Melanie wciąż nie wie, czy chce być z Jesse. Mimo jego starań, zrywa z nim przed samym wyjazdem do Kalifornii. Jenna dowiaduje się, że Caitlin od lat kocha się w Davidzie i obiecuje siostrze, że zachowa to w tajemnicy. Leah nie może pogodzić się z faktem, że Miguel nie interesuje się kontynuowaniem nauki w college&u.

źródło okładki: www.empik.com

Luna | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

Leah, Melanie, Nicole i Jenna wybierają się do Kalifornii na finał konkursu Amerykańskie Dziewczyny!!!!!!!! <3 Melanie zrywa z Jessem a Miguel oświadcza się Leah na lotnisku!!!!!! <3 Gorąco polecam!!!!!!!;) Szkoda,że to już ostatni tom ;(

Alice | 2017-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2017