Obietnice

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dorosłym Wstęp Wzbroniony". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
Promises, promises
powieść, Ósemka Pierwsza
miss_jackal

Haloween zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Ósemka Pierwsza pracuje nad przygotowaniami nawiedzonego domu, aby w ten sposób zebrać pieniądze na wymarzony autokar dla Młodych Odkrywców. Wspólna praca to doskonała okazja dla Leah i Miguela, żeby ujawnić ich związek. Dlaczego więc Miguel tak bardzo boi się chwili, kiedy prawda wyjdzie na jaw? Jesse nie może grać w drużynie, być może nie...

Jesse nie może grać w drużynie, być może nie zagra już nigdy więcej. Jeżeli nie uda mu się przekonać trenera Davisa, że nie weźmie alkoholu do ust, będzie się musiał pożegnać z marzeniami o stanowych mistrzostwach w futbolu amerykańskim. Jesse jest gotów obiecać trenerowi wszystko, byleby wrócić do gry. Ale czy łatwo przyjdzie mu dotrzymać raz danego słowa?

Melanie nigdy nawet nie przypuszczała, że zainteresuje się kimś takim jak Peter. Ostatnio jednak potrafi myśleć tylko o nim. Oczywiście, że się w nim nie zakochała. Nie zrobiłaby nic równie głupiego. Razem z Peterem tworzyliby koszmarną parę. Czy na pewno?

źródło okładki: www.empik.com

arya | 2017-05-23