Czas próby

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dorosłym Wstęp Wzbroniony". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baobab
Keep the Faith
miss_jackal

Zaniepokojony chorobą matki Miguel, piękna Leah, której marzy się kariera modelki, Jesse - futbolista ze szkolnej drużyny Kocury, obdarzona licznym rodzeństwem Jenna, poszukująca pary Nicole, cheerleaderka Melanie, towarzyski Ben, który ceni sobie działanie w grupie oraz Peter, inicjator opieki nad dziećmi z ubogich rodzin, oto Ósemka Wspaniałych z liceum w miejscowości Clearwater Crossing.

Poznajemy ich, gdy organizują imprezę charytatywną, by zdobyć fundusze na zakup autokaru dla ubogich dzieci. Gdy ich cel jest już bliski realizacji, zdają sobie sprawę, że nie chcą się rozstawać, bo połączyła ich przyjaźń, a może i coś więcej...

Ósemka Pierwsza jest smutna, ponieważ po wypełnieniu misji jaką był zakup autokaru dla Młodych Odkrywców, POWINNI SIĘ ROZSTAĆ!!!! <3 na szczęście przyjaciele znajdują wiele pomysłów niesienia pomocy i ZOSTAJĄ RAZEM!!!!!<3 GORĄCO POLECAM!!!!<3

Cirrruska | 2016-08-28
Agata | 2016-07-21