Przyjaciele

Tłumaczenie: Lidia Rafa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dorosłym Wstęp Wzbroniony". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baobab
Just Friends
83-89642-20-4
liceum, szkolny bal, popularność
miss_jackal

Liceum Clearwater Crossing obchodzi swoje doroczne święto! Nicole próbuje nakłonić Jessego, by zaprosił ją na szkolny bal, ale on nie ma ostatnio nastroju do zabawy... Jenna stara się uporać z różnymi sprawami: chce rozwiązać problemy z siostrami, poprawić stopnie, zapomnieć o Miguelu - przede wszystkim potrzebuje przyjaciela, na którym może polegać; potrzebuje Petera. Czy Peter nadal jest nią zainteresowany? Ben wyznacza sobie trudne zadanie: dostosować się do reszty! Wydawało mu się, że jego życie się zmieni, tymczasem w szkole nadal nikt nie zwraca na niego uwagi, a jego nowi znajomi nie akceptują go. Ben wpada na genialny pomysł. Jeśli mu się uda go zrealizować, będzie najpopularniejszą osobą w liceum.

źródło okładki: www.empik.com

Swój błąd Jessie musi odpracować społecznie, pomagając samotnemu, starszemu panu Charliemu.... Peter i Jenna zbliżają się do siebie... 5 tom przygód Ósemki Pierwszej z liceum Clearwater Crossing;) Gorąco polecam!!!! <3

yootsuu | 2010-08-21

godna uwagi pozycja wśród tłumu łatwych do zapomnienia młodzieżówek.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 08 lutego 2006