Wodospad

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "BestSellers". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Waterfall
farma, rodzina, wróg

Po nagłej śmierci męża, syna wpływowego senatora, Lucy Blacker Swift zostawia za sobą drapieżny świat Waszyngtonu i przeprowadza się na farmę w Vermoncie, gdzie zaczyna budować nowe życie dla siebie i dwójki swoich dzieci. Odzyskuje spokój, wszystko dobrze się układa, gdy nagle wokół niej zaczynają mnożyć się groźne i niewytłumaczalne incydenty: głuche telefony w środku nocy, szyba roztrzaskana przez kulę z pistoletu. Dlaczego ktoś próbuje ją zastraszyć? Przecież nigdy nie miała wrogów. Przypomina sobie słowa zmarłego męża: w razie niebezpieczeństwa zwróć się do Sebastiana. Sebastian Redwing, międzynarodowy spec od spraw bezpieczeństwa, wolałby nie mieć nic wspólnego z Lucy, w której zakochał się w dniu jej ślubu. Wbrew sobie staje jednak do śmiertelnie niebezpiecznej rozgrywki...

źródło opisu: nota wydawcy

dzosefinn | 2012-07-15
Przeczytana: 11 lipca 2012

Pełnoetatowa matka dwójki dzieci - zbuntowanej nastolatki i dwunastoletniego chłopca zostaje sama, gdy jej mąż umiera na serce. Stawia czoła przeciwnościom losu i uczy się radzić sobie sama do czasu, kiedy znajduje nabój na miejscu pasażera w samochodzie. Gdy przestaje panować nad incydentami szuka pomocy u przyjaciela swojego męża - profesjonalisty.
Powieść napisana jest prostym i zabawnym językiem, szybko się czyta, a historia naprawdę wciąga. Trochę akcji, trochę niepewności, tajemnic i uczuć. Dobra mieszanka.

Serenka | 2012-08-28

Myślalam że będzie to thriller, okazało się że to romans, tyle że w otoczce kryminalnej :) Przeczytałam, bo rzadko odkładam ksiażkę nie skończywszy jej. Nie jest zła, ale jak każdy romans bardzo przewidywalna ;)

Acik | 2016-11-28
nietoperzyca | 2016-09-17