Wodospad

literatura piękna
Alina Patkowska
Bestsellers
farma rodzina wróg

Trochę ciężko mi oceniać tę książkę, bo po przeczytaniu nie wiem "co zawierała". Autorka nieumiejętnie zawarła w niej romans, kryminał i obyczajówkę. Taki misz-masz i nie wiadomo co...

Bardzo fajna i ciekawa książka, zakończenie od samego poczatku bylo wiadome, ale i tak fajnie się czyta. Krótko i na temat, bez żadnych zaskakujących wydarzeń. Polecam

Myślalam że będzie to thriller, okazało się że to romans, tyle że w otoczce kryminalnej :) Przeczytałam, bo rzadko odkładam ksiażkę nie skończywszy jej. Nie jest zła, ale jak każdy romans bardzo przewidywalna ;)

Pełnoetatowa matka dwójki dzieci - zbuntowanej nastolatki i dwunastoletniego chłopca zostaje sama, gdy jej mąż umiera na serce. Stawia czoła przeciwnościom losu i uczy się radzić sobie sama do czasu, kiedy znajduje nabój na miejscu pasażera w samochodzie. Gdy przestaje panować nad incydentami szuka pomocy u przyjaciela swojego męża - profesjonalisty.
Powieść napisana jest...

Dyskusje