II wojna światowa w fotografiach - David Boyle

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
historyczna

Ponad 900 unikalnych fotografii opatrzonych profesjonalnym komentarzem. Pokazane wszystkie ważniejsze bitwy. Przejrzyście wyłożone przyczyny wybuchu II wojny światowej. Kulisy zmagań, które zmieniły obraz świata.

Omnikoron | 2010-05-20

Niesamowity album. Dla kogoś kto interesuje się tematyką i okresem II Wojny Światowej, pozycja obowiązkowa.

Adam | 2013-09-01
Przeczytana: wrzesień 2012

Genialny album z podręcznikowo napisana historią II wojny światowej. 9 gwiazdek tylko dla tego, że jestem zbyt pazerny na fotografie, wolałbym ich więcej i więcej...

kirlan | 2012-12-05

Drugi spośród dwu znakomitych albumów które miałem okazję przejrzeć , niestety ledwie pobieżnie. Jednak to wystarczy by rozpoznać arcydzieło, choć stanowczo za mało by zrozumieć jego wielkość. Myślę że o pozycja na dłuuugie godziny przeglądania. Fotografia po fotografii.

Zoltan | 2014-10-20

Zdjęcia fenomenalne, dla zainteresowanych tematem pozycja obowiązkowa. Dużo zdjęć, które ciężko gdzieś indziej spotkać. Może trochę za dużo miejsca poświęconego Wojnie na Pacyfiku, ale to już zależy co kogo bardziej interesuje.

owskisad | 2015-03-23

Świetne zdjęcia i wyczerpujące opisy.

Pio | 2016-11-02
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane