Dość już łez

G+J
2011-03-23
2004-01-01
Marcin Czynszak

Zachęcona nieciekawym opisem, ale wysoką średnią ocen, z pewnymi obawami sięgnęłam po tę pozycję. Niepotrzebnie. Historia niesztampowa o determinacji matki, która poświęciła absolutnie wszystko dla swojego dziecka. O sile miłości, niedoskonałej, która toruje sobie drogę do serca cierpiącej kobiety, wbrew jej woli. Książka z potężnym ładunkiem emocjonalnym, w niektórym momentach wywołującym tak silny ból serca, że trudno się czyta. Ale warto.

Thriller z nutką romantyzmu. Trzyma nas cały czas w napięciu, od tej książki nie można się oderwać. Dążenie do poznana prawdy, przeogromny ból po stracie 6 miesięcznego synka i ta determinacja w poszukiwaniach. Wszystko przeżywamy razem z główną bohaterką. Ukazana jest ta strona Meksyku której nie chcielibyśmy poznać. Polecam gorąco.

Na półkach: , , , , , ,

Ta książka zlamala mi serce. Cudowna historia o matce , ktora nigdy nie przestaje szukac syna nawet , gdy wie , że na powrot do utraconych lat jest za pozno. Wszystko w tej książce kocham , Milla jako szefowa poszukiwaczy , kobieta skupiona na pomocy w znajdywaniu zaginionych i porwanych dzieci , 10 lat wczesniej wyrwano z jej ramion kilkutugodniowego synka a jej zadano rany nozem. Diaz , platny zabojca? gangster? obronca? milosc zycia? Niesztampowa historia o poszukiwaniu , o przebaczeniu ( najtrudniejszym ,bo to sobie musiala wybaczyć )
o milosci , ktora zawsze przychodzi w najmniej spodziewanym momencie oraz o tym , że przyjaciele czasami są naszymi najwiekszymi wrogami a nasi domniemani wrogowie sa warci wiecej niz zlot0!
Po przeczytaniu chłamu pani Sandi Lynn w tym tygodniu ponownie siegnelam po ta pozycje by miec wiare w dobre pisarstwo , dobry dreszczowiec i romans w jednym .

Kupiłam tą książkę już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zaczełam ją czytać. Ta książka jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Myślałam, że nie będzie się wyróżniać, akcja bedzie mdła i po prostu będzie zwyczajna. Jak bardzo się myliłam!! Ta książka jest świetna. Wzbudza mase emocji, akcja jest ciekawa i szybka, a w dodadku trzyma w napięciu! Świetna! Cudowana!

Fabuła powieści bardzo mnie zafascynowała. Ciekawa byłam jaką decyzję podejmie Milla gdy w końcu poszukiwania się skończą.

Charakter, upór mimo wielu sprzeciwów w rodzinie, determinacja i przebiegłość Milli bardzo mi zaimponowała. Jestem w stanie zrozumieć jak czuje się matka, której brutalnie odebrane zostaje dziecko. Szkoda, że czasem jest tak, iż mimo wielkiego szczęścia, które przychodzi zjawia się ono ciut za późno...I Milla niestety stała się bezradną kobietą... Przegrała z czasem, z losem, który mimo ułaskawienia sprawił, że w efekcie końcowym cierpiała (choć z wielką ulgą).

Nie wyobrażałam sobie by powieść skończyła się inaczej.

Jestem oczarowana. Polecam.

Książka ok, kilka razy poruszyła mną do łez-ale głównie na mysl o tym, że moglo by to spotkac mojego Synka i mnie. Poza tym, nie jest to jakis majstersztyk. Poruszy matki, ktore utożsamia sie z glowna bohaterka. Ale pozostała grupę fanow mocnych wrazen, raczej nie usatysfalcjonuje.

Książka piękna. Płakałam jak bóbr.

Książka piękna. Płakałam jak bóbr.

świetna książka szybko się czyta.

świetna książka szybko się czyta.

Całkiem zgrabny kryminał. Da się czytać.

Całkiem zgrabny kryminał. Da się czytać.

Dobra książka w odbiorze ale zakończenie trochę cukierkowate.

Dobra książka w odbiorze ale zakończenie trochę cukierkowate.

• Linda Howard
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Dość już łez