Dość już łez

Tłumaczenie: Marcin Czynszak
Wydawnictwo: G+J
Cry No More
enedtil

Milla po porwaniu jej maleńkiego synka ma w życiu tylko jeden cel – odnalezienie dziecka. Całe swoje życie podporządkowuje tragedii. Rozstaje się z mężem i zakłada organizację, która pomaga rodzinom znajdować ich zagubionych bliskich. Jej obsesyjną potrzebą pozostaje jednak odnalezienie własnego syna. Po dziesięciu latach daremnych poszukiwań do pomocy wynajmuje tajemniczego Diaza,...

Po dziesięciu latach daremnych poszukiwań do pomocy wynajmuje tajemniczego Diaza, podejrzanego człowieka znanego jako łowca. Ten samotny wilk, z którym wbrew swojemu rozsądkowi nawiąże gorący romans, pomoże jej odnaleźć odpowiedzi na pytania, które zadawała sobie od lat.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl

anya | 2011-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2011

Rewelacja. Dodałabym jeszcze jedną gwiazdkę za to że wzbudziła we mnie ogromne emocje. Musi być dobra książka żebym się poryczała, a ta taka jest.

Podziwiam bohaterkę tej książki - silna kobietka, książka zapadnie mi długo w pamięci.Polecam naprawdę do przeczytania do ostatniej kartki.

Monika | 2014-02-23
Przeczytana: 22 lutego 2014

Na rożnych portalach, we wszystkich rekomendacjach właśnie tę książkę miałam polecaną jako absolutny "must read". Posłuchałam, kupiłam i srodze się zawiodłam!!!
Nie chodzi nawet o to, że książka jest kiepska, chodzi o to, że to kompletnie nie mój temat, nie moja wrażliwość, nie moi bohaterowie.
Nigdy więcej nie posłucham "rekomendacji".

tatiasza | 2015-04-05

Podobała mi się. Czytało się szybko i z przyjemnością. Miłość matki - głównej bohaterki do synka, który zastał porwany przed dziesięcioma laty - jest przeogromna i trwa niezachwianie. Nikt i nic nie jest w stanie jej powstrzymać w dążeniu do odnalezienia dziecka. Po drodze jest też gorący romans. Polecam:)

kwiatek29 | 2011-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2011

Właśnie skończyłam czytać.Przepiękna,smutna,prawdziwa historia o kobiecie która straciła dziecko.Kilka razy się popłakałam.Emocje i cierpienie Milli są mi bliskie,ponieważ sama straciłam synka.Polecam.

sola255 | 2014-12-30
Na półkach: Sensacja, Przeczytane
Przeczytana: 30 grudnia 2014

I znowu podoba mi sie to ,że nie jest to tylko romans, a właściwie to romansu dużo nie ma .Jest w tle delikatny, jak dla mnie wysublimowany.Tematem jest , tak mi sie wydaje głownie strata dziecka :po pierwsze jak wpływa na zwiazek , a po drugie na dalsze życie rodziców. Jak w realnym życiu jest tu pokazane ,że każdy taką stratę przeżywa inaczej i inne sa jego reakcje. Matka nie poddaje sie , nie przyjmuje do wiadomości utraty dziecka , ale też przez to poszukiwania prowadzą prawie do obsesji.Nic i nikt po za dzieckiem sie dla niej nie liczy i trudno z tym polemizowac , pewnie zachowałabym sie tak samo. Ojciec godzi sie z utrata syna , co nie znaczy ,ze jest mu z tym dobrze przezywa na swoj sposob , a nawet wspiera zone, ale w codziennym zyciu nie moze zniesc takiego napiecia i... zwiazek sie rozpada. Wtedy na arene wkracza: On- ten który jest silny, ma doswiadczenie w poszukiwaniach i wejscia do roznych srodowisk. Jest oparciem dla kobiety, skrzywdzonej matki i tu mamy romans ,...

Kasia_1987 | 2014-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Ta książka ukazuje jak bezgraniczna jest miłość matki, jest jedną z tych książek przy których nie da się przejść obojętnie. Naprawdę bardzo polecam tę książkę.

magda | 2011-05-12
Przeczytana: 12 maja 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Linda Howard- jest autorką około czterdziestu powieści, które były bestsellerami New York Timesa, USA Today, czy Publishers Weekly. Jest także laureatką wielu nagród w kategorii literatury kobiecej, między innymi RITA Award oraz Romantic Times Magazine Award.

David jest chirurgiem i razem z kolegami postanowił założyć mały, darmowy szpital w biedniejszych rejonach Meksyku. Tuż przed wyjazdem okazało się, że jego żona- Milla jest w ciąży, ale pomimo to postanowili wyjechać. Wkrótce urodził im się chłopczyk, któremu dali na imię Justin. Któregoś dnia David jak zwykle spieszył się do szpitala. Ucałował na pożegnanie żonę i synka, po czym szybko wyszedł. Nawet się nie domyślał, że jest to ostatni raz, kiedy widzi swoje dziecko...

Po wyjściu męża do pracy Milla zabrała sześciomiesięcznego Justina na targ. Jak zwykle planowała zrobić małe zakupy i wrócić do domu. Niespodziewanie napadło ją dwóch mężczyzn, którzy zamierzali odebrać jej dziecko. Zszokowana Milla próbowała bronić syna,...

Kasiag | 2015-02-26

Zasiadłam do napisania recenzji, świeżo po skończonej lekturze, póki jeszcze cała ta historia mocno we mnie żyje. Nie wiem czy to do końca dobry pomysł, bo w głowie mam spory chaos, ale trudno…
Jest to opowieść, którą zdecydowanie warto poznać; pełna dramatyzmu, zwrotów akcji, ale przede wszystkim bogata w autentyczne, głębokie emocje. Wszystkiego jest dużo i to od samego początku. I akcji, i emocji.
Początkiem wszystkiego jest przecież porwanie z rąk Milli 6-cio tygodniowego Justina. Wydarzenie, które już samo w sobie jest jak najbardziej dramatyczne, zostaje przedstawione przez autorkę w sposób przejmujący i autentyczny, choć jednocześnie w żaden sposób nie przesadzony. Cienka jest linia oddzielająca dramatyzm od przesady, ale autorka opanowała tę sztukę po mistrzowsku. Tą początkową sceną daje tylko sygnał tej umiejętności, ale w dalszej części opowieści potwierdza to na każdym kroku.
Nie chcę pisać za dużo o samej akcji, żeby nie odbierać przyjemności, tym, którzy jeszcze nie...

Inez | 2013-11-21
Przeczytana: 24 listopada 2013

Zaczynajac czytac ta ksiazke sadzilam, ze bedzie ona jak wiekszosc o milosci , zdradzie i nienawisci. O jak bardzo bylam w bledzie! Autorka zmyslowe namietnosci przeplata zywymi i silnymi emocjami, a jej powiesc trzyma w napieciu. Jest to najwspanialszy thriller romantyczny o krwawej zemscie i trudnej milosci z dynamiczna akcja i lekkim jezykiem. Linda Howard jest orginalna autorka. Musicie przeczytac ksiazke wlasnie ta, a nie inna. Zachecam

Recenzja z bloga MyBooks - Nasze Recenzje. Kopiowanie jej, bądź jakiegokolwiek fragmentu bez zgody autora jest zabronione.

Być matką to trudna sprawa, sama nie mogę sobie tego wyobrazić, bo nigdy dziecka nie miałam. Jednak, gdy dziecko przyjdzie na świat, mama jest się bardzo szczęśliwa. Cieszy się, że może trzymać dziecko przy piersi, zmieniać mu pieluchy i bawić się jego małymi stópkami. Jak duży może być jednak ból, gdy twoje dziecko zostanie porwane? Osoba, która nie straciła dziecka nigdy sobie tego nie wyobrazi i taka jest prawda. Nie wiemy jak to jest być poparzonym, gdy nie wylejemy na siebie wrzątku. Więc gdy tracisz dziecko, a na dodatek nikt nie rozumie co czujesz, co robisz? Godzisz się z tą myślą, czy próbujesz znaleźć dziecko i dowiedzieć się prawdy? Mało osób jest w stanie walczyć, ale Milla właśnie do tej małej grupy należy.
Mąż Milli postanawia pomóc swoim kolegom i pracować przez rok w szpitalu, w Meksyku. Wkrótce w tym przybytku urodził mu się syn - Justin....