Spotkanie ze złem i jego przezwyciężenie dzięki nauce duchowej

Tłumaczenie: Michał Waśniewski
Wydawnictwo: Genesis
Die Begegnung mit dem Bösen und seine Überwindung
mateuszadrian

Fascynująca książka ukazująca charakter działania różnych aspektów zła w dzisiejszym świecie i możliwości jego przezwyciężenia. W pierwszej części autor charakteryzuje oddziaływanie jestestw służących złu i pokazuje sposób posługiwania się tymi siłami przez demoniczne jestestwo niszczące jaźń człowieka. Opisuje też oddziaływanie apokaliptycznej liczby 666 w historycznym rozwoju ludzkości oraz jej wpływ na ludzi w naszych czasach. Druga część książki poświęcona jest Kamieniowi Węgielnemu dobra jako pomocy w spotkaniu z eterycznym Chrystusem, dzięki któremu możemy zdobyć siły do przezwyciężenia zła.

źródło opisu: http://www.wydawnictwogenesis.pl/product_info.php?products_id=85

źródło okładki: http://www.wydawnictwogenesis.pl/product_info.php?products_id=85

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!