Magia królowej, magia króla

Tłumaczenie: Maria Gębicka-Frąc
Wydawnictwo: Solaris
Queenmagic, kingmagic
Magia, królowej, króla

Miasto światła Bellogard zmaga się od wieków z miastem mroku Chorny. Magiczną wojnę toczą król, królowa, rycerze i giermkowie. zasady gry są identyczne jak w szachach, tylko że zbicie figury oznacza śmierć gracza, a zakończenie gry koniec świata. Pion giermek Pedino zaczyna się zastanawiać czy istnieje inny świat, do którego mógłby uciec wraz z ukochaną. Ale rzeczywistość jest bardziej skomplikowana, niż mu się wydaje.

Tekla | 2015-04-21
Dama_z_mikroskopem | 2015-04-21