Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość

Okładka książki Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość Dawid Piątkowski
Okładka książki Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
Dawid Piątkowski Wydawnictwo: Kos poradniki
poradniki
Kos
2016-08-16
2016-08-16

Piątkowski to kocur totalny, tylko żeby go zrozumieć, też trzeba mieć wybitny, nastawiony na gigan ku*wa tyczne cele umysł. Wiadomo, przeciętniaki mogą myśleć, że to historyjki opowiadane tak sobie, albo jakaś motywacyjna gadka, ale jak się w pełni rozumie autora, bo ma się dokładnie taką samą zajawkę na życie, wtedy jego książka staje się jakby natchnionym dziełem, które wydobywa z Ciebie bestię. Tylko nie każdy nią jest, większość ludzi to pllllzdy, a czytanie dzieł Dawida może w nich wzbudzić najwyżej zazdrość i niedowierzanie. Ja tam mierzę wysoko, zmienię świat na lepszy, a za 10 lat ktoś to przeczyta i powie- o jebaniec, już wtedy wiedział, że to zrobi ;)

Od zera do milionera. Książka to głównie biografia Dawida. Pokazuje że wszystko jest po coś i że nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. Czyta się lekko i przyjemnie. Polecam osobą zainteresowana postacią Dawida jak to się stało że jest tu gdzie jest, od czego zaczął.

Myślałem że to książka psychologiczna .
Ta książka to biografia z odrobiną podstawowej psychologii.

90%% biografia 10% psychologii motywacji samego siebie .
Według psychologii im u człowieka większe ego tym jest mniej wartościowy

Polecam dla osób które interesują się tym człowiekiem w innym wypadku odpada.

Myślałem że to książka psychologiczna .
Ta książka to biografia z odrobiną podstawowej psychologii.

90%% biografia 10% psychologii motywacji samego siebie .
Według psychologii im u człowieka większe ego tym jest mniej wartościowy

Polecam dla osób które interesują się tym człowiekiem w innym wypadku odpada.

Nie spodziewałam się, że aż tak mi się spodoba ta książka. Opowieści z życia autora przeplatane konkretną dawką wiedzy sprawiły, że przeczytałam ją jednym tchem. Oprócz samej psychologii poznajemy życie prywatne Dawida Piątkowskiego, jego historie związane z karierą młodego tenisisty i drogę do zrozumienia Ego. Przygody przeżywałam niemalże jak uczestnik. Według mnie o wiele bardziej przystępna od książki "Niemożliwe. Pokonaj Ego. Żyj bez granic." - tam jest dużo konkretów.

Krótki anegdoty z życia. Niby ma pobudzić myślenie, ale chyba lepiej poczytać coś powazniejszego. Fatalna książka.

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Motywacja Masturbacja, czyli czytaj o tym jak odnieść sukces zamiast to zrobić.

Gorsza od poprzedniej, sporo powtórzeń, cytaty z poprzedniej książki zbędne. Błędy czasem rażą w oczy, mam wrażenie, że książka nie przeszła żadnej korekty przed wydaniem.

Audio. Motywujący wstęp, reszta książki to jakiś pamiętnik samochwały.

Audio. Motywujący wstęp, reszta książki to jakiś pamiętnik samochwały.

• Audiobooki
  • Rozwój osobisty
  • 2016
  • Niedokończone

Dodaj cytat z książki Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość