Piękny sekret

Christina Lauren Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Beautiful Bastard (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Beautiful Secret
Data 1. wydania:
2015-04-14
Katarzyna Krawczyk
Zysk i S-ka
humor kobieta namiętność odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans spotkanie uczucie
Beautiful Secret
Beautiful Bastard (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Krawczyk

Rzeczywiście nieco słabsza niż pozostałe ale moim zdaniem całkiem w porządku. Miałam chwilami wrażenie że się dłuży ale później akcja się nieco rozkręciła. Polecam przeczytać i przekonać się samemu ;)

Historia kolejnego przystojniaka Nialla Stelli brata poznanego we wcześniejszej serii Maxa. Niall pracuje w Londynie, jest rozwodnikiem zostaje wysłany jedną ze stażystek Ruby do Nowego Yorku. Wszystko pięknie ale Ruby podkochuje się w nim od początku stażu, czy ten wyjazd coś wskóra? pewnie że tak ale w jaki sposób OMG :) czy sztywniak jest sztywniakiem w każdym calu, czy...

Długo wahałam się jak ocenić tą książkę, bo nie było w niej żadnego WOW, ale czytało się przyjemnie. Wydaje mi się, że jest w niej mniej seksu niż w poprzednich częściach (i nie ma powiązań), jest mniej... brawurowa. Po prostu opowiada o początkach związku stażystki z wysoko postawionym facetem z innego działu korporacji ;-) Mimo że historia stara jak świat to jednak...

Zbyt mało pewności siebie w bohaterce czego strasznie nie lubie w tego typu książkach. Poza tym książka przyjemna w odbiorze.

Bardzo podoba mi się to jak autorka zmienia postacie ale mimo wszystko zachowuje ciągłość z poprzednimi częściami.

On i ona. On nie wie, że ona istnieje. Ona podkochuje się w nim od jakiegoś czasu. Łączy ich wspólny wyjazd do Nowego Jorku. Niesamowicie wciągająca historia dla pań na chłodniejsze wieczory. Pełno miłości, ognia i żaru, trochę smutku. Polecam!

Z wszystkich 5 części, ta najmniej mi się podobała. Niczym mnie nie zainteresowała żebym pochłonęła ją, tak jak pozostałe.

No gorsza troszkę była ta część od poprzedniej, głównie dlatego, że pierwsze skrzypce grał ciapowany nieco, w moim odczuciu rzecz jasna, główny bohater, brat Maxa - Niall Stella. Wyjeżdża na miesięczna delegację ze swoją stażystką (hmm gdzieś to już grali). Stażystka, Ruby jest zauroczona Niallem, wie o nim wszystko, łącznie z tym że w sumie to może się legalnie...

Uwielbiam całe serie pod warunkiem, że każda część dotyczy kogo innego ale razem tworzą piękną całość. I tak jest z tym cyklem "Beautiful Bastard". Ta seria zdecydowanie udana jak dla mnie. Fajnie się czyta. Opisy zbliżeń też ciekawe. Tak, najlepiej przeczytać wszystkie części po kolei aby nie pogubić się kto z kim, tyle imion, tyle par. Erotyk i romans fajnie napisany....

Najbardziej oklepana i przewidywalna część z całej serii. Żadnego zaskoczenia. Bohaterowie nie zdołali mnie do siebie przekonać.

Dyskusje

1 815