Sweet Ache. Krew gęstsza od wody

Cykl: Driven (tom 6) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Sweet Ache
karollllllla

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest kolejną powieścią z serii „Driven” pióra K. Bromberg. Opowiedziana w „Driven” historia jest wysmakowana, a traktuje o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. To opowieść, która wbrew wszystkiemu znajduje baśniowe zakończenie: szczera i naturalna Rylee poślubia swojego Coltona, pięknego i bardzo niegrzecznego chłopca. Kiedy Rylee...

Kiedy Rylee pławi się w swoim szczęściu, rozpoczyna się niezwykły romans siostry Coltona, seksownej i pięknej Quinlan Westin i Hawkina Playa. Hawkin, sławny muzyk o dobrym sercu, po raz kolejny bierze na siebie wybryki młodszego brata, Huntera. Ponownie daje się wykorzystać, ale tym razem grozi mu odsiadka. Przyszłość jego zespołu staje pod znakiem zapytania. Aby zdobyć przychylność sędziego, Hawkin zgadza się gościnnie poprowadzić serię wykładów na miejscowej uczelni. A Quinlan... Cóż, Hawkin zakłada się z kolegą z zespołu, że zaciągnie ją do łóżka.
Uwiedzenie Quinlan, która nie ma najmniejszej ochoty stać się kolejną zdobyczą gwiazdora, okazuje się o wiele trudniejsze niż seria wykładów. Im bardziej on się stara, tym bardziej ona go unika, ale nieoczekiwanie między tym dwojgiem rodzi się coś pięknego i prawdziwego. Złożoną sytuację dodatkowo komplikuje Hunter: gdy tylko zorientuje się, że jego starszy brat ma słaby punkt, zrobi wszystko, żeby go wykorzystać...

Jak to się skończy? Czy historia o tak zagmatwanym początku może zaowocować prawdziwym uczuciem? Czy Quinlan i Hawkin wbrew wszystkiemu znajdą szczęście?

„Driven” jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki serii „Driven” są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez „New York Timesa” i „USA Today”, a niezliczone rzesze czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.
Realna, skomplikowana, pełna ognistych namiętności — od pierwszej do ostatniej kartki!

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl

Anna | 2016-09-13
Na półkach: Przeczytane, Współpraca

Książka ,,Sweet Arche” jest kolejną częścią bestsellerowej serii ,,Driven”. Pełna zmysłowości i działająca na wyobraźnię, tym razem przenosi czytelnika w romans przystojnego muzyka, Hawkina Playa oraz pięknej, niedostępnej Quinlan Westin.

K. Bromberg udawania, że literatura erotyczna nie jest synonimem złej literatury, a propozycje książkowe mogą nieraz pozytywnie zaskoczyć. Ta propozycja wydawnicza to namiętna opowieść, obrazowa i realna, która daje również do myślenia. Na tle tych wszystkich wychodzących na rynek erotyków okazuje się być prawdziwą perełką. Nie brak w niej zaskakujących zwrotów akcji, sympatycznych bohaterów i dynamicznej, przemyślanej akcji.

Przyjemność płynącą z lektury potęguje jej język. Styl autorki jest subtelny i giętki, naturalny i zmysłowy. Opisy erotyczne nie przekraczają granicy dobrego smaku, wręcz przeciwnie – rozpalają zmysły i nie pozwalają się oderwać od snutej historii.

literanna.pl

Kasiek | 2016-08-26
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 19 sierpnia 2016

Idąc za ciosem, przeczytałam kolejną część serii K. Bromberg. Serii, którą odłożyłam na długi czas, a dałam jej kolejną szansę po zapoznaniu się z pozytywnymi opiniami znajomych. I rzeczywiście warto było.
Książka o ciekawej fabule, z bohaterami o mocnych charakterach. Jak zwykle w tego typu historiach, nie brakuje trudnych doświadczeń z przeszłości, które stanowią problem w budowaniu przyszłości. No, ale od tego są czyste, prawdziwe uczucia, aby zwalczać takie przeszkody we wzajemnych relacjach. Nie brakuje pojawiających się na bieżąco faktów komplikujących fabułę i utrzymujących stałe zainteresowanie czytelnika. Zakończenie oczywiście nie jest niespodzianką, ale nie umniejsza to przyjemności, jaką daje spędzenie czasu z tą lekturą. Na pewno sięgnę po kolejną część tej serii.

korcia | 2016-10-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 12 października 2016

Dałam się wciągnąć tej historii. Fakt, że nie znam poprzednich części raczej mi nie przeszkadzał, może odrobinę na początku utrudniał wciągnięcie się w klimat powieści, ale to kwestia kilku stron. Książka jest zabawna, mocno erotyczna i fascynująca. Bohaterowie ciekawi i sympatyczni, chociaż oczywiście nie wszyscy. Bardzo polubiłam Quinlan i Hawkina i z chęcią poznałabym dalsze ich losy. Cóż, może w kolejnych częściach "Driven" pojawią się chociaż na drugim planie. Z przyjemnością się o tym przekonam.

"Sweet Ache. Krew gęstsza od wody" to dosyć lekka lektura, idealna na odstresowanie i typowy relaks. To świetna propozycja dla fanów romansów, ale nie tylko. Moją pierwszą przygodę z tą serią uważam za bardzo udaną i z pewnością na tym nie poprzestanę.

Pinina_Paulina | 2016-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2016

Książka powinna mieć opis: WCIĄGA BEZ RESZTY.
Taka właśnie jest, mega wciągająca.
Mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że historia siostry jest lepsza od historii brata.
Bardzo podoba mi się kreacja głównych bohaterów. Autorka stworzyła dwójkę bohaterów idealnych - Qiunlan i Hawkin. Historia jest tak ciekawa, że czytasz z zapartym tchem żeby dowiedzieć się co będzie dalej, jak to się zakończy.
Fajnie, że autorka postanowiła zamieścić całą historię w jednej części, a nie tak jak w wypadku Coltona i Rylee, gdzie tomów było 3.
Jak dla mnie bardzo udana kontynuacja, spędziłam z tymi bohaterami przyjemne godziny i wrócę do nich z ogromną ochotą.

Polecam!

magpie101 | 2016-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2016

Historia Quinlan, siostry Coltona bardzo mi sie podobala i warto przeczytac ta ksiazke.
W tej czesci mamy dojrzala studentke i rokowego chlopca, o ktorym marzy wiele kobiet, a ktory nie bawi sie w zwiazki i ma za soba bardzo ciezkie dziecinstwo (samobojstwo ojca, chorobe matki) i cale zycie brat blizniak stwarza mu wiele problemow.
Ksiazke mozna smialo czytac nie majac przeczytanych poprzednich tomow, kazdy z bohaterow ma silny charakter, jest duzo zabawnych sytuacji na poczatku ksiazki, duzo seksu i nieporozumien. Polecam przeczytac.

mania_kch | 2016-10-07
Na półkach: Przeczytane, 2016

Quinlan i Hawkin stworzyli bardzo dobrą historię. Pełna humoru i pikantnej erotyki. Wątek przeszłości Hawkina i jego ciągłe kłopoty z bratem bliźniakiem bardzo ciekawy i intrygujący. Całość czyta się bardzo przyjemnie a to za sprawą cudownego stylu pisania autorki. Polecam :)

Fantasy-Bestiarium | 2016-11-24

„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody” autorstwa K. Bromberg po raz kolejny zabiera nas w świat płomiennych uczuć i skomplikowanych relacji. Kolejna powieść z serii „Driven” przeniesie nas do zagmatwanej gry uczuć, gdzie wszystko jest możliwe. Gdy Rylee zaznaje w końcu szczęścia małżeńskiego z Coltonem kolejna para zaczyna przeżywać miłosne rozterki i dylematy miłosne. Skomplikowana gra uczuć po raz kolejny rozkręca się niespodziewanie i nie wiadomo dokąd zabierze Quinlan Westin i Hawkina Playa.

Hawkin jest sławnym muzykiem, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej. Pewnego dnia zakłada się z kolegą z zespołu, że zaciągnie do łóżka Quinlan Westin, siostrę Coltona. Z początku Quinlan opiera mu się, aby z czasem zapałać do niego głębokim i prawdziwym uczuciem. Czy mężczyzna uwiedzie kobietę i wygra zakład? Czy ich miłość ma szansę rozkwitnąć i dać im obojgu szczęście? Czy ich zagmatwane relacje mają szansę przerodzić się w coś poważniejszego wbrew wielu przeciwnością...

Zabawa w kotka i myszkę jeszcze nigdy nie była tak podniecająca!

Historia Quinlan i Hawkina posiada w sobie wszystko co potrzebne aby uzależnić czytelnika i rozpalić jego zmysły do istnej czerwoności. Wybuchy gorąca, piekące rumieńce, przyśpieszony oddech oraz oszalałe serce to więc zupełnie normalne zjawiska towarzyszące czytaniu ,,Sweet Ache".

Często zdarza się że fabuła choć wyśmienita nie wystarcza aby książka na długo zapadła w pamięć. A wszystko to za sprawą denerwujących i drażniących bohaterów, którzy często pozbawiają radości czytania. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Quinlan to dziewczyna z istnym kocim pazurem i błyskiem w oku. Nie jest kolejną głupiutką kobietą, śliniącą się na widok przystojnego faceta. Ona zna swoją wartość i nie pozwala mieszać sobie w głowie. A Hawkin? Nie przypomina typowego rockmana, któremu czas przyjemnie upływa na koncertowaniu i zaliczaniu kolejnych panienek. Owszem jest diabelnie przystojny i seksowny niczym samo piekło. Jednocześnie...

Beata90 | 2016-09-18
Przeczytana: 18 września 2016

6 część z serii "Driven" jak dla mnie troszkę słaba, odniosłam wrażenie że historia taka trochę naciągana, za szybka, łatwa i trochę oklepana, ale to może też dlatego że czytałam to w zbyt dużych odstępach czasu i za długo się ociągałam z nią :-?

dkwiatkowska26 | 2016-07-13

No cóż, Driven to to nie jest, ale czyta się w miarę miło :)