Sweet Ache. Krew gęstsza od wody

Cykl: Driven (tom 6) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Sweet Ache
karollllllla

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest kolejną powieścią z serii „Driven” pióra K. Bromberg. Opowiedziana w „Driven” historia jest wysmakowana, a traktuje o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. To opowieść, która wbrew wszystkiemu znajduje baśniowe zakończenie: szczera i naturalna Rylee poślubia swojego Coltona, pięknego i bardzo niegrzecznego chłopca. Kiedy Rylee...

Kiedy Rylee pławi się w swoim szczęściu, rozpoczyna się niezwykły romans siostry Coltona, seksownej i pięknej Quinlan Westin i Hawkina Playa. Hawkin, sławny muzyk o dobrym sercu, po raz kolejny bierze na siebie wybryki młodszego brata, Huntera. Ponownie daje się wykorzystać, ale tym razem grozi mu odsiadka. Przyszłość jego zespołu staje pod znakiem zapytania. Aby zdobyć przychylność sędziego, Hawkin zgadza się gościnnie poprowadzić serię wykładów na miejscowej uczelni. A Quinlan... Cóż, Hawkin zakłada się z kolegą z zespołu, że zaciągnie ją do łóżka.
Uwiedzenie Quinlan, która nie ma najmniejszej ochoty stać się kolejną zdobyczą gwiazdora, okazuje się o wiele trudniejsze niż seria wykładów. Im bardziej on się stara, tym bardziej ona go unika, ale nieoczekiwanie między tym dwojgiem rodzi się coś pięknego i prawdziwego. Złożoną sytuację dodatkowo komplikuje Hunter: gdy tylko zorientuje się, że jego starszy brat ma słaby punkt, zrobi wszystko, żeby go wykorzystać...

Jak to się skończy? Czy historia o tak zagmatwanym początku może zaowocować prawdziwym uczuciem? Czy Quinlan i Hawkin wbrew wszystkiemu znajdą szczęście?

„Driven” jest debiutanckim cyklem powieści K. Bromberg. Książki te trudno zaliczyć do zwykłych romansów. Są czymś więcej: emocjonującą, niepokojąco wciągającą podróżą w świat pełen namiętności, pożądania i nieokiełznanej pasji. Sama K. Bromberg jest powściągliwą panią domu i doskonale zorganizowaną mamą. Kolejne książki serii „Driven” są niezwykle ciepło oceniane m.in. przez „New York Timesa” i „USA Today”, a niezliczone rzesze czytelniczek niecierpliwie wyczekują każdej nowej powieści.
Realna, skomplikowana, pełna ognistych namiętności — od pierwszej do ostatniej kartki!

źródło opisu: http://helion.pl

źródło okładki: http://helion.pl

Aga | 2019-10-10
Przeczytana: 10 października 2019

Bardzo przyjemna lektura dotycząca relacji Quinlan - siostry Coltona- oraz Hawkina Westa - frontmana kapeli rockowej. Facet mający kobiety na pęczki poznaje kobietę, która mu się opiera, przez co staje się obiektem zakładu. Do tego mamy złego bliźniaka Huntera (jak w jakiejś telenoweli), którego Hawk stara się chronić przed konsekwencjami jego złych uczynków za wszelką cenę.
Bardzo przyjemna kontynuacja serii.

dilbi | 2019-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2019

Kolejna książka w serii, ale zupełnie nie związana z wydarzeniami i bohaterami poprzednich części.
Ok, Ry i Colton pojawiają się przez moment, ale właściwie nic nie wnoszą. Można ją spokojnie przeczytać nie czytając poprzednich części.
Zaczynam się przyzwyczajać do tego, że w tej serii jest jeden schemat: zbuntowany facet (koniecznie nieszanujący kobiet) ze "zwaloną" przeszłością, koniecznie mega przystojny i z wybitnymi warunkami :). Do tego super piękna kobieta, która koniec końców zmienia go o 180 stopni. Do tego dużo seksu (sceny opisane są całkiem przyzwoicie).
Ale mimo tego dostajemy ciekawą, łatwą książkę, która nie męczy, przywiązuje do siebie i pozwala płynąć wydarzeniom.
Jest lepiej niż w poprzedniej części. Dlatego od razu udaje się do kolejnego tomu.

Agasiaaa | 2018-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2018

Książka zawiera w sobie wiele elementów z tego rodzaju tematyki; Tutaj znów w książce jak w wielu tego typu powieściach wystąpiło zatuszowanie przez bohaterkę jej prawdziwego imienia:) co jak się później okazuje podniosło dreszcz ekscytacji. Książka ma wspólny manownik z serią After, buntowniczy chłopak, skażony przeszłością, zakład jaki został zawarty. W końcu po 5 tomach nastąpiła znacząca zmiana w opisie bohaterów. dreszczyk emocji dodaje tutaj fakt, że Hawkin ma brata bliźniaka... Polecam

Małgorzata | 2018-03-23
Przeczytana: 13 marca 2018

Hawkin jest sławnym muzykiem. Przyznaję, że trochę się obawiałam jego postaci, bo często w erotykach, muzycy mają wybujałe ego, a ich sława przyćmiewa prawdziwe charaktery. Całe szczęście Hawkin był naprawdę świetną postacią, którą polubiłam od razu. Ani razu nie dało się odczuć, że jest znany, bogaty i "lepszy od innych" (tak jak w niektórych książkach). Hawkin żył z poczuciem winy, z obietnicą, którą złożył ojcu, która na dobrą sprawę go niszczyła. Był jednak troskliwym bratem, zranionym synem i opiekuńczym mężczyzną. Zdobył moje serce w 100%, nawet mimo zakładu o Quin.

"- Usta jak anioł, ciało stworzone do grzechu, lecz natura ognista jak piekło?
- Lubisz igrać z ogniem, co?
- Oj, Quin, im goręcej, tym lepiej."

Quinlan jest młodszą siostrą Coltona (z pierwszych trzech tomów serii), która od "niegrzecznych" facetów trzyma się z dala, po tym jak kilka razy się sparzyła. Wielki plus dla autorki za to, że nie rzuciła bohaterów w swoje ramiona od razu. Quin odrzuca...

potegaksiazek | 2018-02-07
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2018
Przeczytana: 06 lutego 2018

Od samego początku się zakochałam, uwielbiam cięty język Quin... oj ona wie co gadać i strasznie mi się spodobała jej zadziorność, kobieta wie, czego chce i nie da się popaść w urok gwiazdora Hawkina tak łatwo. Oj nie, ona nie będzie jak te wszystkie fanki, ona zna się na tych "złych" chłopcach, wie jak do nich mówić i nigdy nie da im satysfakcji pompowania ich ego! Świetna dziewczyna!

Hawkin... facet z trudną przeszłością i chociaż muszę przyznać, że już mi się znudziły te powiedzmy trochę "nierealne" historie, to jednak oj, tutaj było ciekawie i byłam zafascynowana. Jednak nie tylko przeszłością, bo gwiazdor musi się uporać z wieloma problemami i przeszkodami w teraźniejszości. Jego brat Hunter ciągle daje mu popalić i go wykorzystuje, a Hawkin nie zostawi brata w potrzebie bo go kocha... mimo, że za niego ryzykuje swoją wolność i karierę. Niestety to mnie denerwowało, ale rozumiem sytuację chłopaka, rozumiem, że czuje się winny i czuje odpowiedzialność na swoich barkach za...

sabi | 2017-10-25

Jak to mówią idę za ciosem, czytam cała serie po kolei. Postacie z mocnymi charakterami tym razem siostra Coltona- Quinlan Westin i przystojny charyzmatyczny muzyk Hawkin Play (jako jedyny członek zespołu nie posiada różowego serduszka na nadgarstku chcecie się dowiedzieć dlaczego???) ze swoją przeszłością, własnymi demonami, bratem blizniakiem który sprawia problemy. Książkę czyta się dość fajnie jednak zachęcam do samodzielnego przeczytani i wyciągnięcia własnych wniosków czy było wart. Polecam

redgirl_books | 2017-06-24

''Blizny potrafią być głębokie, a te niewidzialne sięgają najgłębiej.''

Siostra Coltona, Quinlan jest kobietą świadomą swoich potrzeb, nieustępliwą i dążącą do wyznaczonych sobie celów. Ma silny charakter, ale zraniona niegdyś przez mężczyznę nie dąży do nowych związków. Szerokim łukiem omija mężczyzn, którzy są playboyami. Ambitna Quinlan postanawia się skupić przede wszystkim na swojej karierze.

Hawkin Play jest wokalistą popularnego zespołu rockowego. Nie wypuszczany z rąk przez fanki, arogancki i zbyt pewny siebie nie sprawia zbyt dobrego wrażenia. Jednak to lojalny mężczyzna oddany bratu i matce, co momentami mnie irytowało. Nie zrozumcie mnie źle, ja rozumiem, że rodzinie powinno się pomagać, ale nie wtedy, kiedy ona cię ewidentnie wykorzystuje. Uważam, że nie możemy marnować czasu na niańczenie kogoś, kto jest w stanie sam się o siebie zatroszczyć. Jednak, kiedy poznałam jakie traumatyczne przeżycie stało za tym zachowaniem Hawkina byłam w stanie go zrozumieć. Tym...

slammed | 2017-05-03
Przeczytana: 03 maja 2017

Ta książka jest po prostu świetna, genialna i mmmm...

Od samego początku się zakochałam, uwielbiam cięty język Quin... oj ona wie co gadać i strasznie mi się spodobała jej zadziorność, kobieta wie, czego chce i nie da się popaść w urok gwiazdora Hawkina tak łatwo. Oj nie, ona nie będzie jak te wszystkie fanki, ona zna się na tych "złych" chłopcach, wie jak do nich gadać i nigdy nie da im satysfakcji pompowania ich ego! Świetna dziewczyna!

„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody” to kolejna powieść K. Bromberg z serii Driven.
W tym tomie poznajemy losy Quinlan, siostry Coltona, która wda się w namiętny romans z młodym wokalistą rockowym Hawkinem.
To co miało być tylko miłym soędzeniem czasu, a dla Hawkina głupim zakładem, okaże się czymś więcej. Ale zanim dojdzie do finału, wiele niespodziewanych przeciwności losu spotka głównych bohaterów.

Sweet Ache, to zdecydowanie romans i nic tego nie zmieni. Ale autorka wprowadza kilka wątków, które nadają powieści trochę głębi.
Hawkin zmaga się z traumatyczną przeszłością, wspomnieniami gdy jako dziesięcioletni chłopiec był świadkiem samobójstwa ojca.
Wyrzuty sumienia, bolesne i raniące obietnice, które wymógł na Hawkinie ojciec tuż przez dtm jak pociągnął za spust, będą rzutować na całe jego dorosłe życie.
Natomiast Quinlan będzie musiała zmierzyć się z zawiedzionym zaufaniem, złamanym sercem i próbą gwałtu.
Mimo lekkości powieści, są to trudne i poważne tematy. A autorka...

Monika Hetz | 2017-01-20
Przeczytana: 11 grudnia 2016

„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody” K. Bromberg to piękna opowieść o miłości, pożądaniu i namiętności, w której problemy z przeszłości staja się nieodłącznym elementem teraźniejszości. To wspaniała historia, pełna emocji, która ukazuje, że miłość jest uczuciem tak wielkim, że potrafi pokonać wszelkie przeciwności losu.

Główną bohaterką jest Quinlan Westin- młodsza siostra Coltona. Jest ona asystentką na miejscowym uniwersytecie. Po kolejnym nieudanym związku, dziewczyna postanawia zrezygnować z miłości i skupić się na pracy i dobrej zabawie. Wtedy to na jej drodze staje przystojny i pociągający muzyk o dobrym sercu- Hawkin. Jest on sławnym wokalistą zespołu Bent. Zawsze stara się pomagać bratu i bierze na siebie jego przewinienia. Tym razem grozi mu jednak odsiadka. Aby uzyskać przychylność sędziego, zgadza się on poprowadzić serię wykładów na miejscowej uczelni. Tutaj właśnie poznaje Quinlan- kobietę ambitną, odważną, pewną siebie, która wbrew jego oczekiwaniom nie zachowuje...