The Seduction of Alex Parker
ew_cia

Czasami miłość zaskakuje samą siebie… Emerson James – piękna, żywiołowa i buntownicza. Wciąż jest w drodze, wciąż szuka swego miejsca, wciąż ucieka od strasznych wspomnień. Alex Parker – miliarder i pracoholik. Jest arogancki, seksowny jak grzech i chce mieć wszystko pod kontrolą. Co ich łączy? Chyba tylko to, że przeciwieństwa się przyciągają… Emerson: Nigdy nie zatrzymuj się w jednym...

Czasami miłość zaskakuje samą siebie…

Co ich łączy? Chyba tylko to, że przeciwieństwa się przyciągają…

Emerson: Nigdy nie zatrzymuj się w jednym miejscu zbyt długo. To było moje motto, odkąd wyjechałam. Nie mogłam zostać po tej tragedii, która odebrała mi rodzinę. Nie miałam już nikogo. I nie chciałam więcej nikogo mieć. Po co? Żeby znów przeżywać ból straty?

Alex: Była najpiękniejszą kobietą, jaką spotkałem. Ale była też irytująca, pyskata i kompletnie nieodpowiedzialna. Spotykałem się z zupełnie innymi dziewczynami. Miałem wszystko i byłem zadowolony z życia. A przynajmniej tak mi się wydawało, dopóki nie zjawiła się Emerson. Ale ona zamierzała wyjechać, a ja musiałem zrobić wszystko, by ją zatrzymać. Nie myślałem, że znów ją zranię…

źródło opisu: http://bonito.pl

źródło okładki: http://bonito.pl

Kasiek | 2016-08-12
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Jest to kolejna książka Sandi Lynn, którą miałam przyjemność przeczytać. Twórczość autorki nie wymaga od czytelnika zbyt wiele, ale na pewno przyciąga. Choć książki autorki są przewidywalne i znając jej styl, można się wszystkiego domyślić, to potrafi ona tak wykreować bohaterów i nakreślić kolejne wątki fabuły, aby zainteresować i wciągnąć w daną historię do samego końca.
Tym razem było podobnie. Bohaterowie to silne osobowości, niewiarygodnie różne charaktery, ale jak to często bywa, przeciwieństwa się przyciągają. Zarówno Emerson, jak i Alex, nie tylko intrygowali, ale często irytowali swym zachowaniem, a ich cięte odzywki składały się na ciekawe dialogi. Myślę, że kreacja tych postaci stanowi klucz do tego, aby tę książkę zaliczyć do dobrych. Sama historia nie jest porywająca, niemniej jednak wszystko razem stanowi dość interesującą całość. Nie jest to może książka, którą poleciłabym w pierwszej kolejności, jednak czas jej poświęcony na pewno nie będzie zmarnowany.

Pinina_Paulina | 2016-08-02
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Jakoś szczególnie dużego wrażenia ta książka na mnie nie wywarła, ale muszę przyznać, że czytało się całkiem przyjemnie i z dużą ciekawością co spotka nas na kolejnych stronach.
Przeczytałam do tej pory bardzo dużo pozycji Sandi Lynn i zdążyłam poznać jej typ głównego bohatera, zawsze mega przystojny, apodyktyczny miliarder, kobieciarz do tego stroniący od związków i zobowiązań - tak jest również w tym wypadku. Na szczęście! obyło się bez fana BDSM, bo przyznajcie sami, to stało się już nudne.
Za to główna bohaterka różni się od swoich poprzedniczek, bo ona również nie chcę stałego związku, stałego miejsca pobytu. Jest zagubiona, ale pewna swego.
No i jak to w romansach bywa, sprawy między naszymi bohaterami trochę się pokomplikują, ale na końcu możemy liczyć na szczęśliwe zakończenie.

Nie jest to książka najwyższych lotów, ale przyjemny, chwilowy umilacz czasu.

lulamae | 2016-08-04
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Emerson James jest dwudziestosześcioletnią kobietą, która nie potrafi zatrzymać się na dłużej w jednym miejscu. Podróżuje z miejsca do miejsca za pieniądze, które otrzymała po śmierci rodziców i nie angażuje się w związki. Kiedy dzwoni do brata, aby przysłał jej więcej pieniędzy okazuje się, że pieniądze się skończyły, a ona zostaje zmuszona, aby wrócić do Kalifornii - do miejsca do którego nie chciała nigdy więcej wracać.
Jest jeszcze jeden problem. Adam - brat Emerson - wyjeżdża na trzy miesiące w interesach, a jego mieszkanie jest w remoncie, więc Emerson przez ten okres ma zamieszkać z przyjacielem Adama - Alexa Parkera.
Alexowi nie do końca pasuje, że po jego domu będzie się plątała jakaś nastoletnia siostra przyjaciela, ale miał według Adama dług, który zamierza spłacić.
Żadne z nich nie spodziewało się, że Emerson okaże się kobietą, a nie nastolatką, a Alex tym bogatym deweloperem budowlanym za którego kobiety rzuciłyby się z mostu.
Następne trzy miesiące należą do nich. Cz...

Ligeria | 2016-07-06

Zaczarowana bańka znów się unosi....
Nie mogłam się doczekać nowej powieści Sandi Lynn, jak tylko zobaczyłam zapowiedz tupałam nogami i szczerzyłam się do wszystkich i wszystkiego. Odetchnęli więc z ulgą, gdy książka znalazła się w moich rękach.
Wiele osób może zarzucić że to tanie i nudne romansidło. Ale ja z całą pewnością nie odbieram książek autorki w ten sposób. Schemat i przewidywalne zakończenie to jedynie powierzchowność, pod którą skrywają się problemy i trudności, które przydarzyć mogą się każdemu z nas. Sandi Lynn potrafi tworzyć magiczny i niepowtarzalny klimat.
,,Podróż do miłości" opowiada historię dwojga ludzi, którzy nie mogliby się bardziej od siebie różnić. Są jak ogień i woda. Emerson to żywiołowa dziewczyna, która nie planuje. Ona po prostu działa i ucieka. Alex to bogaty, odpowiedzialny pracoholik. Co ich łączy? Czy istnieje coś takiego? Oboje mają jedną, wspólną, bardzo ważną cechę... pragną naprawdę żyć. Banalne prawda? Okazuje się jednak że wcale nie takie...

AngelFire | 2016-09-21
Przeczytana: 21 września 2016

Podróż do miłości,to jak sam tytuł wskazuje związana jest z podróżami.Pokazuje też ból,stratę i ucieczkę przed przeszłością.Ale i miłość,radość i znalezienie swojego miejsca na ziemi.

Emerson James to energiczna kobieta,która nie może zostać w jednym miejscu na dłużej.Czuje potrzebę ciągłej zmiany.Zwiedziła już cały świat,ale wciąż nie znalazła swojego miejsca.Do czasu.Wszystko zmienia się wraz z poznaniem Alexa Parkera.

Ta dwójka jest zupełnie odmienna.A jednak muszą nauczyć się razem funkcjonować prze 3 miesiące.Nie spodziewali się jednak,że połączy ich coś o wiele głębszego.Wydaje się,że mają olbrzymią szansę na szczęśliwy związek.Jedynym problemem jest przeszłość,która wciąż daje o sobie znać i nie daje im spokoju.Ma nawet siłę zniszczyć to,co do tej pory stworzyli.Nasuwa się tylko pytanie czy Alexowi i Emerson uda się przetrwać ? Czy może poddadzą się i będą wiecznie przed tą przeszłością uciekać,zabierając sobie szansę na miłość i szczęście ?

Książka bardzo dobra.Utrzymuje...

Beata90 | 2016-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Uwielbiam styl tej autorki jest tak lekki i przyjemny w czytaniu :D W tej książce autorka trochę myślę odskoczyła od swoich standardowych norm pisania, oczywiście wszystko jest łatwe i piękne jak w jej opowieściach ( oczywiście to moje zdanie ), ale z dużą dawką humoru jest z czego się uśmiechnąć podczas czytania i jak zwykle super się czyta, bardzo przyjemna ta opowieść trochę nawet przypomina mi stylem Alice Clayton a może nawet Lauren Christina. Polecam na lato super !!! :D

dkwiatkowska26 | 2016-07-31

Może nie jest to jakaś literatura górnych lotów, ale nie oznacza to, że jest zła :)
Fabuła ogólnie przewidywalna, jednak książki Pani Lynn mają w sobie coś takiego, że ciężko jest się od nich oderwać, póki się nie skończy :)
Historie Alexa i Emerson jest fajna i jak zwykle miło się czyta :)

Piękna ona, przystojny on- w dodatku każde z nich jest samotne. Oboje wiodą puste życie, przepełnione niezobowiązującymi spotkaniami, oboje uciekają przed problemami, choć każde na swój sposób. Emerson ucieka od życia, podróżując i nie zatrzymując się nigdzie na dłużej. Alex odpycha swoje problemy, spędzając całe dnie w swoim biurze. Ona żywiołowa i pyskata, on poważny i spokojny, chyba już bardziej się nie mogą od siebie różnić, ale czy aby na pewno? Kiedy opowiadają sobie o przeżyciach z przeszłości, okazuje się, że są do siebie podobni bardziej, niż ktokolwiek mógł przewidzieć. Czy pomogą sobie w pokonaniu demonów przeszłości? Czy będą w stanie zaufać, pokochać i powierzyć swoją przyszłość w ręce tej drugiej osoby? Tego Wam nie zdradzę, ale obiecuję, że tak jak w pozostałych książkach Sandi Lynn, nie zabraknie wam emocji.
''Podróż do miłości'' to książka, którą warto przeczytać. Nie wniesie nic...

Ania C | 2016-07-28
Przeczytana: 27 lipca 2016

"Podroz do milosci" to stereotypowy hollywoodzki romans.
Bohaterowie sa ponadprzecietnie piekni, megabogaci, przewspaniali, super utalentowani.
I chociaz od tej slodyczy powinna bolec glowa, ksiazke czyta sie bardzo przyjemnie i szybko.
Sceny erotyczne rozpalaja policzki i przyspieszaja puls.
To dobry romans, idealny na letnie wolne popoludnie:)

książek: 2081
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

i kolejny romans w wykonaniu tej autorki.
najbardziej ekscytujące w tej opowieści jest to, że główna bohaterka nie jest przywiązana do jednego miejsca i działa spontanicznie. podoba mi się jej podejście do życia i sposób myślenia, ale oczywiście to wszystko tylko powłoka, bo tam w środku kryje się coś co zmusiło ją do wędrówki.