Dwa serca

Cykl: Miłość, pożądanie i… (tom 2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Love, Lust & Liam
karollllllla

Jest miłość, która boli. I jest miłość, która koi ból. Nazywam się Liam Wyatt. Razem z bratem Oliverem jestem właścicielem światowego koncernu Wyatt Enterprises. Oliver odnalazł miłość swojego życia, a ja wciąż na nią czekałem. Miałem mnóstwo przelotnych związków, teraz byłem gotów na prawdziwą miłość. Mogłem mieć każdą kobietę, której bym zapragnął. Więc w czym problem? W tym, że nie...

Jest miłość, która boli. I jest miłość, która koi ból.

Nazywam się Liam Wyatt. Razem z bratem Oliverem jestem właścicielem światowego koncernu Wyatt Enterprises. Oliver odnalazł miłość swojego życia, a ja wciąż na nią czekałem. Miałem mnóstwo przelotnych związków, teraz byłem gotów na prawdziwą miłość. Mogłem mieć każdą kobietę, której bym zapragnął. Więc w czym problem? W tym, że nie chciałem każdej. Chciałem tej jedynej, tylko ciągle nie mogłem jej spotkać. I wtedy w moim życiu pojawiła się Avery Lewis i wywróciła je do góry nogami. Była wszystkim, czego szukałem w kobiecie. Tyle że ona nie chciała się wiązać. Zbudowała wokół siebie mur, ale ja zamierzałem się przez niego przebić i zatrzymać ją przy sobie na zawsze.

Nazywam się Avery Lewis. Przeniosłam się do Nowego Jorku, żeby zacząć pracę w jednej z największych kancelarii prawniczych. Chciałam zacząć życie od nowa i skupić się wyłącznie na karierze. Po tym, co przeżyłam, dałam sobie spokój z mężczyznami. Po co znów cierpieć z miłości? I wtedy w moim życiu pojawił się Liam Wyatt i wywrócił je do góry nogami. Mógł mieć każdą kobietę, której by zapragnął. Ale zapragnął mnie. A ja nie mogłam pozwolić, żeby nawet tak seksowny i tak wspaniały facet przedarł się przez mur, który zbudowałam wokół siebie. Postanowiłam uciekać...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Kasiek | 2016-03-07
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 06 marca 2016

Książka, jak każda z tej serii, napisana jest według schematycznej fabuły, z typowymi dla gatunku bohaterami i z całkowicie przewidywalnym zakończeniem. Niby nie powinna zachwycić, a nawet wciągnąć, a jednak przeczytałam ją jednym tchem. Pewnie, po części, też dlatego, że jest bardzo krótka.
Autorka w drugiej części przedstawia losy kolejnej pary bohaterów, przy czym ściśle nawiązuje do postaci z poprzedniego tomu. Dzięki temu, historia nie opiera się na jednym wątku, ale jest uzupełniona pobocznymi wydarzeniami. Mimo, że książka jest krótka, dość wiele w niej akcji. Wszystko dzieje się dynamicznie, dzięki czemu nie ma momentów, które mogłyby nużyć. Główna bohaterka nie jest wolna od przykrych doświadczeń, co rzutuje na jej bieżące postępowanie. Co do głównego bohatera, to moją sympatię zdobył już w poprzedniej części odgrywając drugoplanową rolę.
Książka nie jest ambitną lekturą, jednak ta krótka chwila z nią spędzona stanowiła miłe oderwanie od codzienności.

AngelFire | 2016-03-28
Przeczytana: 28 marca 2016

Kolejny z braci Wyattów,niezwykle piękna kobieta.Ich spotkanie jest przypadkowe.Ale zmienia całe ich życie.Wydaje się,że jest dobrze.Ale potrzeba czasu aby zdobyć jej zaufanie i zburzyć mury wokół jej serca.Oto zadanie Liama zdobyć kobietę swoich marzeń Avery Lewis.

Autorka ma swój już znany styl pisania.Choć historie są do siebie bardzo podobne to każdą z nich czyta się równie dobrze.I ta nie jest inna.Zakochany mężczyzna,uparta kobieta czyli typ dość popularny w literaturze.Mnie osobiście czytało się bardzo dobrze,choć spotkałam się już z niejedną taką książką.Ogólnie jestem zadowolona i wciąż jestem fanką Sandi Lynn.

Miłość która koi ból...
Jestem tym dziwnym typem człowieka że przeważnie nie podobają mi się kontynuację serii w których pałeczkę głównego bohatera po kolei przejmuje ktoś inny. Wiem że dla wielu czytelników to genialna sprawa bo nie dość że mogą poznać opowieść kogoś kto zainteresował ich w poprzednich częściach to jednocześnie podglądają co dzieje sie w życiu ich ulubionych bohaterów :) Jednak mnie jest się bardzo ciężko przestawić bo szybko przywiązuje sie do postaci. Zaczynam się motać. Bo ktoś kto grał główne skrzypce nagle schodzi na margines i odwrotnie. Jednak jest kilku autorów przy których moja "inność" nie daje o sobie znać.
Tak właśnie było w przypadku powieści Sandi Lynn ,,Dwa serca". Tutaj swoją historię opowiada nam Liam brat Oliviera. Mieliśmy okazję dobrze go poznać przy poprzedniej części. Jako że wyrobiłam sobie o nim zdanie w czasie czytania ,,Dwie miłości" nie spodziewałam się żadnego elementu zaskoczenia. A jednak... Liam jest bowiem dużo bardziej...

Pinina_Paulina | 2016-03-07
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 07 marca 2016

Druga część serii "Miłość, pożądanie i...", tym razem głównym bohaterem jest Liam, brat Oliviera.
Polubiłam jego postać już w pierwszej książce, dlatego przyjemnie było o nim czytać.
Jak dla mnie, ta część wypadła dużo lepiej.

magpie101 | 2016-03-08
Przeczytana: 08 marca 2016

Liama pokochalam juz w 1 czesci za jego dobre serce i bezinteresownocs.
Avery zbyt dlugo i za mocno bronila sie przed czym co nieuniknione czyli przed miloscia czym mnie troche zniechecila do swojej osoby.
Calosc bardzo dobra, swietnie sie czytalo, polecam!

Kaś-ka | 2016-08-01

1 wolne popołudnie i książka przeczytana. Akcja toczy się bardzo szybko - szybka miłość, seks bez zobowiązań, przywiązanie, miłość i oczywiście happy end.
Liam którego poznaliśmy w pierwszej części próbuje znaleźć miłość swojego życia. Przypadkowo poznaje ją - Avery- młodą, ambitną dziewczynę która w jednej chwili zauroczyła Liama. Jednak nic nie jest proste jakby się wydawało i na drodze do szczęścia Avery staje jej przeszłość - dziewczyna musi pogodzić się z przeszłością aby móc zacząć tworzyć wspaniałą przyszłość.

książek: 2081
bookish | 2016-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2016

jakie to było kochane. naprawdę przecudowne, może nawet słodkie. nie takie jak pierwsza część, bo jak dobrze wiemy bracia się różnią od siebie, ale bohaterowie tej części stworzyli ciepłą, pełną pasji, życia historię, którą polecam na ciepłe wieczory.

szczescie | 2016-05-19
Przeczytana: 19 maja 2016

Liam jest bratem Oliviera z pierwszej części.
Tym razem to on ma dość przelotnych romansów i pragnie spotkać miłość swojego życia.
Avery młoda prawniczka, jest zrażona do związków bo to wiecznie ona na tym cierpiała.
Kiedy się spotykają on robi wszystko, żeby zmiękczyć jej serce, ona nie chce poddać się uczuciu i ze sobą walczy.
Czy uda się im stworzyć związek?

Autorka w sumie nic nowego nie wniosła. Opowieść czyta się dobrze, bo jest krótka i prostym językiem napisana. Ale nie było jak dla mnie gdzie się wczuć.

Demismo | 2016-02-20

"11 lat:
- Mówiłeś, że ci się podobam, Scott.
- No, bo tak było Avery. Ale teraz podoba mi się ktoś inny. Przykro mi.
[...]
16 lat:
- Straciłam z Tobą dziewictwo! Mówiłeś, że mnie kochasz!
- Myślę, że powinnyśmy zacząć spotykać się z innymi i zobaczymy, jak to będzie.
[...]"
Sandi Lynn, "Dwa serca"

Sandi Lynn to autorka, której powieści cieszą się bardzo dużą popularnością. Napisała ich już kilkanaście. W końcu w moje ręce trafiła jedna z nich... "Dwa serca". Każdy z nas potrzebuje czasami lekkiej, niewymagającej lektury - ot, takiego czytadła. Utwór Sandi Lynn jest właśnie taką powieścią. Dobra, romantyczna historia, a przy tym bardzo kiepski erotyk. Z takiego połączenie wychodzi dobre czytadło, bo na szczęście autorka nie zarzuca nas scenami namiętności na każdej stronie powieści. Zacznę jednak od początku.

Główną bohaterką powieści Sandi Lynn jest Avery Levis, młoda pani prawnik, a przy tym geniusz. Ma 24 lata, od trzech lat jest po studiach prawniczych i robi...

Beata90 | 2016-03-10
Przeczytana: 09 marca 2016

Na tą część trochę czekałam aż się pojawiła i przeczytałam :-) :-) Bardzo fajna, lekka jak wszystkie książki tej autorki z każdej serii:-) i jak zawsze polecam !! :-)