Dwa serca

Cykl: Miłość, pożądanie i… (tom 2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Love, Lust & Liam
karollllllla

Jest miłość, która boli. I jest miłość, która koi ból. Nazywam się Liam Wyatt. Razem z bratem Oliverem jestem właścicielem światowego koncernu Wyatt Enterprises. Oliver odnalazł miłość swojego życia, a ja wciąż na nią czekałem. Miałem mnóstwo przelotnych związków, teraz byłem gotów na prawdziwą miłość. Mogłem mieć każdą kobietę, której bym zapragnął. Więc w czym problem? W tym, że nie...

Jest miłość, która boli. I jest miłość, która koi ból.

Nazywam się Liam Wyatt. Razem z bratem Oliverem jestem właścicielem światowego koncernu Wyatt Enterprises. Oliver odnalazł miłość swojego życia, a ja wciąż na nią czekałem. Miałem mnóstwo przelotnych związków, teraz byłem gotów na prawdziwą miłość. Mogłem mieć każdą kobietę, której bym zapragnął. Więc w czym problem? W tym, że nie chciałem każdej. Chciałem tej jedynej, tylko ciągle nie mogłem jej spotkać. I wtedy w moim życiu pojawiła się Avery Lewis i wywróciła je do góry nogami. Była wszystkim, czego szukałem w kobiecie. Tyle że ona nie chciała się wiązać. Zbudowała wokół siebie mur, ale ja zamierzałem się przez niego przebić i zatrzymać ją przy sobie na zawsze.

Nazywam się Avery Lewis. Przeniosłam się do Nowego Jorku, żeby zacząć pracę w jednej z największych kancelarii prawniczych. Chciałam zacząć życie od nowa i skupić się wyłącznie na karierze. Po tym, co przeżyłam, dałam sobie spokój z mężczyznami. Po co znów cierpieć z miłości? I wtedy w moim życiu pojawił się Liam Wyatt i wywrócił je do góry nogami. Mógł mieć każdą kobietę, której by zapragnął. Ale zapragnął mnie. A ja nie mogłam pozwolić, żeby nawet tak seksowny i tak wspaniały facet przedarł się przez mur, który zbudowałam wokół siebie. Postanowiłam uciekać...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Weronika Pabianek | 2018-07-17
Przeczytana: 15 lipca 2018

Czytając drugą część opowieści o braciach Wyatt, parę razy miałam ochotę trzepnąć Avery w łeb. Nadzwyczaj inteligentna dziewczyna nie chce wiązać się na stałe, bo po doświadczeniach z poprzednimi chłopakami nie wierzy, że cokolwiek może przetrwać na wieki. A tutaj zjawia się Liam, przesłodki, mądry, pomysłowy, uczuciowy, szukający stabilizacji. Zakochuje się w Avery bez mrugnięcia. Jest zdziwiony jak dziewczyna go traktuje, ale nie daje za wygraną.
Jeszcze raz utwierdzam się w przekonaniu, że wytrwale trzeba dążyć do tego czego się chce.

CzytelniczkA | 2018-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Wciągająca, relaksująca książka na jeden dzień. Szkoda tylko, że historia momentami splatająca się w identyczną z przygodami Delilah i Olivier'a z "Dwóch miłości" tomu pierwszego. Niewiele mnie zaskoczyło.

joanna06 | 2018-02-08
Przeczytana: 03 lutego 2018

Zakończenie zostało potraktowane po macoszemu, poza tym OK :)

Luna Fisher | 2017-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2017

🌸🌸Tuż przed Nowym Rokiem przybywam do Was z recenzją drugiego tomu serii "Miłość, pożądanie i..." a mowa tutaj o książce Sandi Lynn "Dwa serca". Czy tym prazem recenzja będzie pozytywna? Tego przekonacie się po przeczytaniu recenzji na moim blogu:

ppaula195 | 2017-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Liam to świetny gość który szukał miłości życia a nie panienki na jedną noc. Spotykając Avery oszalał na jej punkcie jednak ona stroniła od miłości. Książka jest świetna :) polecam !

SłonecznaStronaŻycia | 2017-11-02
Na półkach: Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 30 października 2017

Opowiada o bracie bohatera, znanego nam z pierwszego tomu. Lekka, przyjemna historia, bez zaskoczeń i rewelacji.

silwana | 2017-06-03
Przeczytana: 02 czerwca 2017

Ta część moim zdaniem jest troszkę gorsza od poprzedniej, ale również przyjemnie się ja czytało. W tej części poznajemy historię drugiego brata czyli Liama i Avery - prawniczki z problemami.

toska | 2017-03-05

Ta opowieść wciąga

Faith | 2017-02-26

Gdy już myślisz, że Sandi Lynn kończą się umiejętności pisania to "Dwa Serca" Cie zaskoczą! Drugi z braci dostał ciekawszą historię. Bohaterowie rewelacyjni, z ciekawą osobowością. Książka warta uwagi :)

agateczka5 | 2016-12-09
Na półkach: Przeczytane, E-book

Dla mnie obie części godne uwagi :) bardzo szybko je przeczytałam, bez wątpienia sięgnę po inne pozycje ☺️