Mutacja

Okładka książki Mutacja Peter Clement
Okładka książki Mutacja
Peter Clement Wydawnictwo: Rebis Cykl: Richard Steele (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Richard Steele (tom 1)
Rebis

Średnio podobała mi się ta książka, czytałem już lepsze thrillery medyczne. Z dużej chmury mały deszcz, książka zapowiadała się lepiej na początku a koniec był taki sobie.

ciekawy wątek związany z mutacją genów , niemniej jednak bardzo rozbudowany technicznie. treść przerażająca zwłaszcza w czasach pandemii.

Mimo zawiłej terminologii mutacji genów, DNA, RNA i innych. Książka jak najbardziej na czasie w dobie pandemii. Historia ciekawa i zmuszająca do zastanowienia się nad przyszłością ludzkiego gatunku.

Ciekawa, lecz nie czytałam z zapartym tchem. Dużo zdarzeń można było przewidzieć wcześnie.

Dobra pozycja. Mamy zabawy z GMO, sprawę terrorystów, walkę z czasem i sporą dozę akcji. Wszystko ładnie spięte i nieźle napisane.

Dla mnie bomba. Dobra akcja, ciekawe postacie, fajny trzon historii. Gdyby tylko kończyło się ciut inaczej :).

Pierwsze strony bardzo mnie zaciekawiły, jednak im dalej tym gorzej mi się czytało. Za dużo specjalistycznych szczegółów:/ Poza tym fabuła ciekawa..

Zabijcie mnie, ale nie jestem w stanie doczytać książki do końca.
Męczę ją już od miesiąca i jestem dopiero w połowie (a ma zaledwie 360 str!).
Bardzo się na nią napaliłam, w nadziei że będzie tak samo fantastyczna jak książki Cook'a, jednak myliłam się.

Za dużo szczegółów.. Ewentualnie nie odpowiednia pora na czytanie takich książek? Kiedyś jeszcze do niej wrócę i mam nadzieję, że lepiej mi pójdzie :)

Zabijcie mnie, ale nie jestem w stanie doczytać książki do końca.
Męczę ją już od miesiąca i jestem dopiero w połowie (a ma zaledwie 360 str!).

Książka w niczym nie ustępuje książkom Cooka.

Książka w niczym nie ustępuje książkom Cooka.

Książka niezła, całkiem przyjemnie sie ją czyta. W miarę czyytania robi się coraz ciekawiej, napięcie rośnie, jednak zakończenie troszkę mnie zawiodło. Zbyt prosto się to skonczylo, na dodatek nie dostajemy pełnego wyjasnienia "jakim cudem" się wszystko dobrze skonczylo. Mimo wszystko godna polecenia pozycja.

• Thriller medyczny

Dodaj cytat z książki Mutacja