Zabójcza praktyka

Peter Clement Wydawnictwo: Prima Cykl: Earl Garnet (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Lethal practice
Earl Garnet (tom 1)
kryminał, sensacja, thriller
Iwona Chamska
szpital morderstwo igła dosercowa

Książka jest napisana przez lekarza dzięki temu bardzo wiarygodnie opisane są pewne praktyki stosowane na izbie przyjęć. Historia jest bardzo ciekawa i wciąga od pierwszych stron.

To chyba pierwsza książka tego autora jaką napisał i trochę ciężko się ją czytało, ale temat ciekawy, wątek kryminalny i medyczny też dobry.
Szkoda, że polskie wydawnictwa nie są zainteresowane przetłumaczeniem większej ilości książek Clementa i jest dostępna tylko pierwsza i piąta cześć z serii doktora Garneta.

Będąc w bibliotece wypatrzyłam książkę medyczną i jestem niezwykle zadowolona, zaskoczyła mnie całkowicie nie zawiodłam się na niej.
Akcja dzieje się w wielkomiejskim szpitalu.
Na Dyrektora do spraw administracyjnych padają duże podejrzenia w szpitalu Świętego Pawła w Buffalo w stanie Mowy York zostaje zamordowany za pomocą igły dosercowej.
Głównym podejrzanym staje się...

Dyrektor do spraw technicznych szpitala zostaje zamordowany za pomocą igły dosercowej. Podejrzanymi zostają lekarze, którzy posiadają umiejętność posługiwania się taką igłą. Autor jako doświadczony lekarz opisuje techniczne szczegóły pracy lekarzy z przejmującą autentycznością. Medycyna, zbrodnia i spisek, książka trzymająca w napięciu do ostatniej strony.

Pozycja bardzo wciągająca, losy bohatera ukazane w sposób bardzo ciekawy, interesujące, zagadkowe morderstwo a raczej - jak się później okazuje - seria morderstw, intrygujące zakończenie. To wszystko sprawia dziwne odczucie, że pragnie się poznać zakończenie, dowiedzieć to jest mordercą a jednocześnie chciałoby się aby historia ciągnęła się w nieskończoność. Bardzo się...

fajna książka lubię takie kryminały ... ;p.... a z tą igłą dosercową to mega historia ;p naprawde warto przeczytać ;p

Niech was nie zwiedzie dość żmudny początek. Potem akcja się rozwija i pochłania całkowicie. Mamy tutaj do czynienia z samozwańczym detektywem, który zostaje zmuszony do działania, przez oskarżenia stawiane przez fachowców z dziedziny policyjnej, jak również poprzez naciski i działania samego mordercy. Autor pokazuje historię przypominającą aferę „łowców skór” – używaną w...

Po przeczytaniu książki miałam mieszane uczucia. Początkowo lektura wciągnęła mnie i dałam jej się porwać, z chwilą gdy doktor Earl Garnet zbliżał się do sedna sprawy, ustalenia kto masowo zabija ludzi za pomocą igły dosercowej, skończyła się moja fascynacja książką. Było to zbyt banalne i zbyt przewidywalne zakończenie. Spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego....

• Prawdziwe Historie
  • 2021
  • 2007-2010
  • Książki poruszające
  • Wypożyczone / Wymienione
  • 2013

Dodaj cytat z książki Zabójcza praktyka