Jedz tłusto i bądź zdrowy

Okładka książki Jedz tłusto i bądź zdrowy Francesco Perugini Billi
Okładka książki Jedz tłusto i bądź zdrowy
Francesco Perugini Billi Wydawnictwo: Wydawnictwo WGP zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Mangia grasso e vivi bene
Wydawnictwo WGP
2011-04-01
2011-04-01

Ta książka to cenne źródło informacji, i kolejna która obala mit o szkodliwości tłustego jedzenia.
𝐑𝐎𝐋𝐀 𝐓Ł𝐔𝐒𝐙𝐂𝐙𝐔 𝐖 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄𝐉 𝐃𝐈𝐄𝐂𝐈𝐄 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐍𝐈𝐄𝐎𝐂𝐄𝐍𝐈𝐎𝐍𝐀 𝐈 𝐖𝐀Ż𝐍𝐀 𝐃𝐋𝐀 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐙𝐃𝐑𝐎𝐖𝐈𝐀.
𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐊𝐄𝐓𝐎𝐙𝐀 𝐍𝐈𝐂 𝐖𝐈Ę𝐂𝐄𝐉 𝐍𝐈𝐄 𝐏𝐎𝐓𝐑𝐙𝐄𝐁𝐀 𝐃𝐎 𝐒𝐙𝐂𝐙ĘŚ𝐂𝐈𝐀 𝐈 𝐙𝐃𝐑𝐎𝐖𝐄𝐆𝐎 𝐓𝐑𝐘𝐁𝐔 Ż𝐘𝐂𝐈𝐀 !
𝐙𝐀𝐏𝐑𝐙𝐘𝐉𝐀Ź𝐍𝐈𝐉𝐂𝐈𝐄 𝐒𝐈Ę 𝐙 𝐊𝐄𝐓𝐎, 𝐁𝐎 𝐊𝐄𝐓𝐎𝐍𝐘 𝐓𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐄𝐌𝐎𝐍𝐘 !
𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
𝐃𝐋𝐀 𝐂𝐈𝐄𝐊𝐀𝐖𝐒𝐊𝐈𝐂𝐇 :
𝐃𝐫 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐜𝐞𝐬𝐜𝐨 𝐏𝐞𝐫𝐮𝐠𝐢𝐧𝐢 𝐁𝐢𝐥𝐥𝐢 urodził się w Fano (Pesaro-Urbino) w 1960 r. Ukończył wydział medycyny i chirurgii oraz studia doktoranckie w dziedzinie biotechnologii i medycyny naturalnej na uniwersytecie w Mediolanie oraz fitoterapii na uniwersytecie w Sienie. Ukończył też studia podyplomowe w dziedzinie homeopatii i medycyny ayurveda. Jest konsultantem naukowym i przedstawicielem z ramienia Instytutu Mikroekologii w Herborn w Niemczech oraz na terenie Włoch, Portugalii i Hiszpanii. W latach 1997–2001 był wykładowcą akademickim na uniwersytecie w Cosenzy. Obecnie wykonuje wolny zawód lekarza w Bergamo.

𝐑𝐎𝐋𝐀 𝐓Ł𝐔𝐒𝐙𝐂𝐙𝐔 𝐖 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄𝐉 𝐃𝐈𝐄𝐂𝐈𝐄 𝐉𝐄𝐒𝐓 𝐍𝐈𝐄𝐎𝐂𝐄𝐍𝐈𝐎𝐍𝐀 𝐈 𝐖𝐀Ż𝐍𝐀 𝐃𝐋𝐀 𝐍𝐀𝐒𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐙𝐃𝐑𝐎𝐖𝐈𝐀.
𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐊𝐄𝐓𝐎𝐙𝐀 𝐍𝐈𝐂 𝐖𝐈Ę𝐂𝐄𝐉 𝐍𝐈𝐄 𝐏𝐎𝐓𝐑𝐙𝐄𝐁𝐀 𝐃𝐎 𝐒𝐙𝐂𝐙ĘŚ𝐂𝐈𝐀 𝐈 𝐙𝐃𝐑𝐎𝐖𝐄𝐆𝐎 𝐓𝐑𝐘𝐁𝐔 Ż𝐘𝐂𝐈𝐀 !
𝐙𝐀𝐏𝐑𝐙𝐘𝐉𝐀Ź𝐍𝐈𝐉𝐂𝐈𝐄 𝐒𝐈Ę 𝐙 𝐊𝐄𝐓𝐎, 𝐁𝐎 𝐊𝐄𝐓𝐎𝐍𝐘 𝐓𝐎 𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐄𝐌𝐎𝐍𝐘 !
𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 !

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
𝐃𝐋𝐀 𝐂𝐈𝐄𝐊𝐀𝐖𝐒𝐊𝐈𝐂𝐇 :
𝐃𝐫 𝐅𝐫𝐚𝐧𝐜𝐞𝐬𝐜𝐨...

• Poszły w świat
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)
  • Do przeczytania - non-fiction
  • Dietetyka
  • 2023 miszmasz

Dodaj cytat z książki Jedz tłusto i bądź zdrowy