Londyn

Okładka książki Londyn Sławomir Adamczak, Adam Dylewski, Kamil Śmiałkowski, Olaf Szewczyk
Okładka książki Londyn
Sławomir AdamczakAdam Dylewski Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal Lajt turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Pascal Lajt
Pascal
2015-04-09
2013-01-01
Londyn Anglia Wielka Brytania Pascal Lajt

Okładka książki Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rzepko, Marcin Biegluk, Michał Ciesielski, Marcin Czyżniewski, Krzysztof Dopierała, Adam Dylewski, Krzysztof Fedorowicz, Stanisław Figiel, Marcin Gołąbek, Paweł Klimek
Polska na weekend Wanda Bednarczuk-Rz...
Okładka książki Londyn Adam Dylewski, Marta Dziok-Kaczyńska
Londyn Adam Dylewski, Mart...
Okładka książki Jerozolima Adam Dylewski, Karolina Mints, Karolina van Ede Tzenvirt
Jerozolima Adam Dylewski, Karo...

Dobry, podręczny przewodnik. Dużo informacji praktycznych i ciekawostek w przystępnej, i co również ważne - lekkiej formie :)

Całkiem udany przewodnik, dużo praktycznych informacji, przydał się w czasie wakacji w Londynie

Znakomity przewodnik!
Mała, kolorowa książeczka z ładną okładką zawiera w środku mnóstwo ciekawostek, nienużących opisów i (dla mnie bardzo ważne) czytelnych map.

Polecam całą serię tych przewodników!

Znakomity przewodnik!

Polecam całą serię tych przewodników!

Jest to drugi przewodnik po Londynie jaki czytałam w krótkim ostępie czas, ten jest napewno obszerniejszy, bardziej aktualny, uzupełnił wiedzę nabytą w poprzednim i napewno nieco ciekawiej się go czytało okraszony dużą ilością zdjęć;)

• 2017
  • W domowej bibliotece