Jerozolima

Adam DylewskiKarolina Mints Wydawnictwo: Pascal Seria: Pascal Lajt turystyka, mapy, atlasy
Pascal
Izrael Jerozolima przewodnik
Pascal
turystyka, mapy, atlasy
Pascal Lajt
Izrael Jerozolima przewodnik

Przewodnik rzeczywiście lajt. Bardzo fajnie się go czyta, ale jest trochę błędów. Mojżesz nie jest ojcem Izaaka, tylko Abraham, Ramadan to post, a nie święto i jeszcze parę kwiatków, których w tej chwili sobie nie przypomnę.
Najlepszą częścią jest część napisana przez Karolina van Ede Tzenvirt - artykuł, w którym autorka opisuje swoją Jerozolimę i dlaczego tak bardzo ją lubi.

• Podróże-przewodniki

Dodaj cytat z książki Jerozolima