Ten list to ja

Wydawnictwo: Twój Styl
literatura piękna

Opowieść o miłości ujęta w formie listów pisanych przez dorosłą kobietę do młodziutkiej przyjaciółki Flavii. Historia uczuciowego związku autorki listów z wujem dziewczynki, znanym skrzypkiem, jest tylko jednym z wątków, jakie splatają się w tej książce. Owe wrażliwe i szczere listy są nie tylko powiernikiem czułych wspomnień, ale także próbą spojrzenia dojrzałej kobiety na własne życie oczami dziecka.

Moni | 2014-01-03
hamartus | 2019-04-02