Kłamstwa dla miłości

Wydawnictwo: Amber
Lies for love
8370820077
Joanna

Hrabina Gale po kłótni ze swoim synem, zrywa wszelkie stosunki z rodziną i opuszcza rodzinną posiadłość. Zabiera z sobą wnuczkę Felicity na wychowanie. Po śmierci swojej babci lady Felicity dowiaduje się, że została jedyną spadkobierczynią fortuny babci, o której nikt z jej otoczenia nie miał pojęcia. Spadek może być jednak źrodłem kłopotów młodej kobiety. Z jednej strony, Lady Felicity obawia się, że powodowany dumą niezamożny Jimmy nie zechce jej poślubić, z drugiej, że nowy hrabia Galeston - głowa rodziny, właśnie wzywający ją do siebie, z powodu tego majątku nie dopuści do tego ślubu. Jest jednak zdecydowana walczyć o swoje szczęście. Sama wybiera się z Jimmym do Francji, a do Galeston, jako swoją "zastępczynię" wysyła najbliższą przyjaciółkę Carmelę Lyndon.

źródło opisu: Amber, 1992

źródło okładki: Skan własny

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!